Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    mano mazoji bitute (arba vieneri metai su ST185)

    Kategorija: Celica STxx5

    Autorius: eddie_gt4

    eddie_gt4 2007-02-06 13:41:25 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    tai va, mielieji klubieciai ir klubietes, papasakosiu jums savo GT-Four story :)

    2006 m. vasario 4 d. mano gyvenime atsirado ST185... ir atsirado visai atsitiktinai :D
    po "dyzeliu etapo" (3 japoniski dzipai + Skoda Octavia 4x4) nusprendziau, kad noriu kazko "sportiskesnio" kasdieniam juzinimui... kazkaip akys krypo i Corrado VR6 puse (norejosi kazko nedidelio, ne super brangaus, gerai valdomo ir su galingu n/a varikliu, be to, pries tai kuri laika buvau juzines Golfa VR6, tai visai patiko tas varikliukas)
    sudariau "prioritetu sarasiuka" ir iteikiau ji savo teciui, kuris tuomet dar kazkiek sukosi masinu "varinejimo" biznyje... tai vat, nors ir ne pirmose vietose, ST185 irgi buvo tame sarase :D
    taip jau nutiko, kad is to sarasiuko teciui Sveicarijoje pirmoji pasitaike butent Celica ST185 - va taip vat nelauktai neplanuotai ir tapau "dziti-foreriu" B)
    kitaip tariant, ne as radau savo Celica, o ji pati mane "susirado" :D

    ka galiu pasakyt prajuzines metus savo bitute?
    o gi "prilipo" ji man, kaip jokia kita masina (o esu turejes ar juzines ne viena), na gal tik isskyrus Audi Coupe GT'87 :D (bet ta Audi man buvo kaip pirmoji mergina - gal po to buna ir geresniu, bet pirmaja prisiminsi visa likusi gyvenima :D širdis )

    nerasysiu cia detalaus islaidu saraso... tiesa pasakius tu islaidu beveik ir nebuvo - aisku neskaitant pirminio "paruosimo" (dirzeliai, filtrai, tepalai ir pan.) ir siokio tokio remonto (masina buvo parduota, nes streikavo EFI) bei velesniu "eksploataciniu medziagu" (cia aisku tfu tfu tfu per kairiji peti ir tuk tuk tuk i nedazyta mediena... :D )
    zodziu plili kura, keiti laiku tepala, filtrus ir vaziuoji issisiepes :D
    per pirmuosius metus prasukau ~17k km, ir tikiuosi prasukt dar ne viena tukstanti smagiu ir be-problemiu kilometru su savo nors ir nenauja, bet tikrai labai smagia masinyte įsimylėjęs

    ne, ST185 toli grazu nera ideali - sunki, nemanevringa (ilga "nosis", prastas matomumas vaziuojant atgal, mazas apsisukimo spindulys), galbut ne tokia dinamiska, kaip kad galima butu tiketis, bet net nezinau, kuo reiktu ja pakeist... pavargęs nes turi ji "kazka tokio" taip
    kita vertus, kol kas ir neplanuoju jos keist ne
    turbo 4x4 yra kaip "liga" - karta paragaves nebegali sustot :D
    be to, velgi galima pritaikyt tam tikra analogija su moterimis - is tiesu mylima ne uz "pliusus" (del ju susizavima skanu ), o uz individualuma, uz tam tikras smulkmenas (nebutinai vien teigiamas tyliu ), kurios moteriai suteikia savotisko isskirtinumo ir savitumo... tas pats ir su manaja ST185 :D

    jei kas norit fotkiu ir detalesnio aprasymo, velkam ciaAtidaryti naujame lange
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    TracS 2007-02-06 13:58:03 (0)  
    celica Vilnius Žinučių forume: 1051
    nerealio foto;) labai grazios foto;)
    kaip matau megejas tu pasivazineti gan tolokai po kitas salis, kiek kuroo pas tave srebia trasoj?
    skype: tracs.vilnius
    tel.: 60856115
    e-mail: sergej.scerbakov@gmail.com
    eddie_gt4 2007-02-06 13:59:45 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    na jo, ka megstu, ta megstu taip
    kelionese man gavosi kiek maziau nei 10l/100km (kazkur apie ~9.5l), bet greitis buvo tikrai ne 90 km/h, o ir keliai buvo "ivairus", svelniai tariant tyliu :D

    beje, aciu uz komplimenta fotkems :)
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    Sheikhas Klubo narys 2007-02-06 14:54:05 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    nuostabu taip
    eddie, kadangi megsti keliones, minde kviecia penktadieni nakti letai palakstyti po ralio trasas, nenori prisidet ;)
    eddie_gt4 2007-02-06 14:56:29 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    Sheikhai, dekui :)

    o tavo pasiulymas vertas apmastymo...
    tik va tada tektu man pamastyt apie kazkokia nakvyne man ir mano mergaitei, nes i Vln. grizt butu nelogiska

    p.s. o "letai palakstyt" - tai cia kaip? :D
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    m 2007-02-06 15:01:16 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 691
    Sheikhas raše:
    nuostabu taip
    eddie, kadangi megsti keliones, minde kviecia penktadieni nakti letai palakstyti po ralio trasas, nenori prisidet ;)

    UAUUU ei chebra davai palakstykit ir lauksim komentaru apie geras vietas ziurovam...
    parashykit nepatingekit.. tik geriau varykit ketvirtadieni koki nes po penktadienio neliks laiko diskutuoti...
    eddie_gt4 2007-02-06 15:04:57 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    na 4dieni tai nezinau, ar pasirasyciau... varyt ten, po to grizt i darba (5dieni :D ), po to vel vaziuot ten... jei varyciau, tai nebent 5dieni

    aisku dar ir nuo oro salygu priklausys, nes jei bus kokia pliksala, tai nu nafig tuos "naktinius pasilakstymus" tyliu
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    Sheikhas Klubo narys 2007-02-06 15:43:32 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    na pas mane padangos be spygliu, tai irgi nelabai priskraidysi taip
    eddie_gt4 2007-12-09 17:24:35 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    tai va, vakar praejau TA :P

    kadangi musu valdzia sistemingai bando @#$%^& savo piliecius, nusprendziau ir as atsilygint tuo paciu :D
    t.y. kai pries pora savaiciu buvo paskelbta apie senesniu nei 13 m. auto TA kas 2 metai privalomuma, suskubau praeit technikine dar siais metais, kad ir vel butu ramu dviem metam (nors siaip kita TA pgl. viska "priklause" tik kitu metu vasari)

    pirma karta TA nepraejau, nes CO lygis buvo per aukstas - 4.8% (o visa kita buvo ciki piki B) ) issigandau, kad kazkas negerai su misiniu (t.y. kad jis per riebus), bet protingi zmones patare gerokai isildyti varikli ir tik tada atlikt ismetamuju duju testa

    taip ir padariau - sikart i TA nuvaziavau po 100km keliones ir CO tebuvo 0.98%, taigi vel ramu 2 metams
    be to, dabar galiu ramiai miegot, zinodamas, kad mano bite "neriebina" ir netersia aplinkos knockout

    p.s. I love my Celka širdis :D

    p.p.s. bet valdzia ir vel mane !@#$%^& atsaukdama isakyma del TA terminu :D :D :D
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    DJ_Papa 2007-12-09 18:33:13 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    eddie_gt4 su musu valdzia yra sunku... o dar sunkiau ja suprast. bet sveikinu kad tavo bitute sveika, ir duzgia ekologiskai :)
    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934