Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Smirda sankaba

    Kategorija: Celicos eksploatacija ir remonta

    Autorius: zycha

    zycha Klubo narysModeratorius 2007-12-10 13:34:01 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    Vos nedaug padrozus sankaba (pvz pradedant vaziuoti i didesne ikalne), labai jauciamas kvapas, ko tikrai neturetu buti. Ir kvapas toks lygiai kaip gumos ar padangu svylanciu. Kiek pamenu, sankabos turetu buti kitoks.
    Kas cia? Tepalas pakliuna ant sankabos? Vizualiai smagratis netepeluotas (ziurint pro tarpa apacioje). Dumingumo nera. Tepalo sanaudu padidejimo nera (na greiciu dezes netikrinau dar).
    Sankaba AISIN, pravaziavusi ~10000km.
    Toks ispudis,kad kvapas atsirado tik po variklio perrinkimo. Perrenkant disko, smagracio bukle buvo gera.
    Gincius 2007-12-10 13:43:38 (0)  
    ST-202 (GT 2.0) Kaunas Žinučių forume: 949
    zycha raše:
    Vos nedaug padrozus sankaba (pvz pradedant vaziuoti i didesne ikalne), labai jauciamas kvapas, ko tikrai neturetu buti. Ir kvapas toks lygiai kaip gumos ar padangu svylanciu. Kiek pamenu, sankabos turetu buti kitoks.

    Sankabos kvapas,bent jau pas mane ant dideliu apsuku padrozus lygiai toks pats kvapas buna taip
    "Lenktynes-yra gyvenimas,visa kita tik laukimas"
    Kartingo lenktyniu serija www.kart-live.lt
    Birbirbir 2007-12-10 14:10:06 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    pas mane irgi jeigu tarkim sustartuot reikia tai jei duodi per apsukas tai kvapas toks buna nors su sankaba tvarkoj lygtais, kabina gerai
    periferija
    kostukas 2007-12-10 14:39:47 (0)  
    Laser RS Vilnius Žinučių forume: 73
    Da atreguliuokite jus prie sankabos pedalo cilindriuko traukute ir viskas o jei nepades tada sankabos diska nauju keiskite stai ir viskas
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-12-10 14:57:17 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    kostukas raše:
    Da atreguliuokite jus prie sankabos pedalo cilindriuko traukute ir viskas o jei nepades tada sankabos diska nauju keiskite stai ir viskas

    nesireguliuoja pas 7gen ;) O sankaba gi apynauja.
    Jaunius 2007-12-10 15:07:06 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    zycha raše:
    kostukas raše:
    Da atreguliuokite jus prie sankabos pedalo cilindriuko traukute ir viskas o jei nepades tada sankabos diska nauju keiskite stai ir viskas

    nesireguliuoja pas 7gen ;) O sankaba gi apynauja.


    reguliuojasi, ash po pakeitimo turejau sureguliuoti, nes pilnai neatmesdavo diskotaip
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-12-10 16:26:55 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    Jaunius raše:
    reguliuojasi, ash po pakeitimo turejau sureguliuoti, nes pilnai neatmesdavo diskotaip

    kaip? pedalo eiga?
    Jaunius 2007-12-10 17:00:25 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    zycha raše:
    Jaunius raše:
    reguliuojasi, ash po pakeitimo turejau sureguliuoti, nes pilnai neatmesdavo diskotaip

    kaip? pedalo eiga?


    na taip
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    NosTeaM Klubo narys 2007-12-10 20:07:20 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vln Žinučių forume: 3170
    kai padrozi tai kazkiek dar laiko gali pasmirdet ,kol sankabos padroztas pawirsius kazkiek prasiwalys nuo uzkepimo ;) ir pas mane taip kartais buna kai padroziu taip
    7gen GTS ir 4gen GT

    el.pastas:nos999team@yahoo.com
    skype:nosteam1626
    www.public.fotki.com/NosTeaM
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-12-10 20:11:06 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    NosTeaM raše:
    kai padrozi tai kazkiek dar laiko gali pasmirdet ,kol sankabos padroztas pawirsius kazkiek prasiwalys nuo uzkepimo ;) ir pas mane taip kartais buna kai padroziu taip

    nu as viska suprantu kai yra droziama. Bet pas mane kai tik vos vos daugiau nei isvaziuojant is vietos, pvz i kalna. Arba kamstyje judant.