Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Avariju metas :(

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: nemo

    m 2007-02-26 17:08:33 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 691
    o tam filmuke geras vaizdelis yra kur sedi gale du manekenai neprisisege, o per viduri per juosmeni prisegtas vaikas tai kai kale i siena tai tie neprisisege pasidave i prieki,tuo metu prisegtas vaikas nevirto ant shono... viskas butu gerai,bet kazkuris storashiknis atgal krisdamas uzgriuvo ant vaiko su savo subine... ir tipo nekas tam vaikui butu... zodziu jei segtis tai visiem,net nepritvirtinti daiktai elgiasi neprognozuojamai ir kelia pavoju .....
    jarik Klubo narysModeratorius 2007-02-26 17:22:31 (0)  
    ex. 5gen Celica Gti Vilnius Žinučių forume: 4876
    Gaila neturiu linko, bet man rodos netgi musu forume kazkas buvo rodes kai masinoj buvo 5 keleiviai, 4 prisisege, o vienas sedintis gale per viduri ne. Na ir situacija tokia kad rezesi jie i masina, tas nuskrido i prieki, o po to i juos (man rodos is galo) dar viena pasina ivaziavo, ir tas ciuvas pradejo skriti atgal... finalas toks kad jis vienas ten visus savo pakeleivius ir nudejo...knockout
    PS. o siaip tai tikrai reikia tiesiog issiugdyti iproti VISADA segtis, net jei vaziuoji 100m, tada po kiek laiko be dirzo tiesiog jausies nepatogiai ir nesaugiai (kalbu is savo patirties:) )
    DJ_Papa 2007-02-26 20:16:35 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    jarik taip taip taip Labai teisingai ir kitiems ugdyti as tai visada savo automobilyje liepiu prisisegti, nes mane dirzai jau 2 kart nuo gal net mirties issaugojo nes buvo taip (beje as nekaltas abejuose atvejuose) Fotkes pas mane profilyje. Avarijos beje ivyko 2savaiciu tarpe ;) masinos nurasytos ;) abi raudonos kaip matot ;) tai sita savo celica raudona Kasko apdraudziau :)
    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934
    Toredo 2007-02-26 20:51:50 (0)  
    Das Auto Vilnius Žinučių forume: 1108
    jarik raše:
    Gaila neturiu linko, bet man rodos netgi musu forume kazkas buvo rodes kai masinoj buvo 5 keleiviai, 4 prisisege, o vienas sedintis gale per viduri ne. Na ir situacija tokia kad rezesi jie i masina, tas nuskrido i prieki, o po to i juos (man rodos is galo) dar viena pasina ivaziavo, ir tas ciuvas pradejo skriti atgal... finalas toks kad jis vienas ten visus savo pakeleivius ir nudejo...knockout
    PS. o siaip tai tikrai reikia tiesiog issiugdyti iproti VISADA segtis, net jei vaziuoji 100m, tada po kiek laiko be dirzo tiesiog jausies nepatogiai ir nesaugiai (kalbu is savo patirties:) )

    aha maciau sita filmuka ir dar atrodo yra wienas epizodas su 6gen
    Today Tomorrow TOYOTA
    Levka 2007-03-20 23:39:27 (0)  
    Celica Ignalina & Vilnius Žinučių forume: 261
    cia siaip prie temos :D LINKASAtidaryti naujame lange
    EX: Celica ST182
    SAAB 9-5 MY01 2.3 Turbo AERO Styling
    NosTeaM Klubo narys 2007-03-22 11:09:53 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vln Žinučių forume: 3170
    cia lopetos mentai,wa awarijas lekdami padaro ir nelieka nubausti kaip wisad,tik draudimas israso nukentejusiam pinigu.bewiltiski tie LT policininkai:fu: :E
    7gen GTS ir 4gen GT

    el.pastas:nos999team@yahoo.com
    skype:nosteam1626
    www.public.fotki.com/NosTeaM
    DJ_Papa 2007-03-22 17:42:32 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    o kokiam cia mieste buvo?
    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934
    Shmignas 2007-03-22 17:46:31 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 20
    Komentaruose raso, kad Kedainiuose....
    jarik Klubo narysModeratorius 2007-03-23 14:42:31 (0)  
    ex. 5gen Celica Gti Vilnius Žinučių forume: 4876
    tiems, kas dar nesuprato, kad saugos dirzai reikalingi ne policijai...
    filmukai apie saugos dirzusAtidaryti naujame lange

    tikrai verta paziuret, ypac pirma taip
    ciokas 2007-03-24 08:36:14 (0)  
    camaro vilnius Žinučių forume: 177
    nu as asmeniskai, teises turiu 2m, bet vazineju nuo 14 ;D ne mieste, o sodyboj buwau nusipirkes sena golfa, o ten platus zvyrkeliai, tai 4 vasaras jais laksciau, nzn, as paspaudziu retokai, nebent vaziuoju vienas, ir visada visada su dirzu ( mociute ismoke) ;DD tarpkitko jis man gyvybe isgelbejes yra, buwau avarijoj, kai ne as vairavau..
    celica 7gen parduodu...