Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Reikia patarimo, pagalbos del pirkimo, pardavimo

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: DJ_Papa

    DJ_Papa 2007-11-05 15:00:42 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    Sveiki kolegos,

    visko nepasakosiu trumpai:

    Kazkoks Lincon, is Londono (kaip suprantu jis tarpininkas) nori pirkt mano masinas Toyota Celica, Mitsubishi Eclipse. neklause nei kaip stovis nieko, nei metu, modifikacijos, tik kainos.
    Pasakiau kad 11k LT. Vyko susirasinejimas del atsiuntimo ir pan. Nusiunciau savo adresa, varda pavarde, atejo cekis 5000svaru, atejo 2007.10.31 su data 2007.11.05, nuejau sian i banka, viskas normaliai, paeme ta ceki, sako 3 sav begi jei tas londono bankas duos teigiama atsakyma turesiu sask pinigus.

    Tas Lincon sako kad jo klientas atsiunte man 5000. 2500 man, 2500 persiust kompanijai, kuri pasiims mano masinas.

    Na siaip atrodo viskas ok, tik klausimai : Londone gi desinei pusei vairas?
    Kodel negalejo persiust gabenimo kompanijai pinigu pats
    kodel jam neidomu nei stovis nei komplektacija niekas?


    gal kas kada girdejot kad tai afera ar kas?
    Susirasinejimas vyko meilu, siandien jis paskambino, bet buvo blogas rysis ir jis neaiskiai kalbejo tai sutarem susirasyt meilais.
    Skambinta atrodo is lt numerio +37062316870

    tai va nzn ka daryt :) ar nebus, paskui kokiu fokusu?


    aciu uz pagalba

    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934
    Gytis 2007-11-05 15:05:02 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 719
    DJ_Papa raše:
    , sako 3 sav begi jei tas londono bankas duos teigiama atsakyma turesiu sask pinigus.


    Nu kazkaip viskas itartinai gan skamba, ir ta papeistinta eilute - o tu tikras kad tas londono bankas duos teigiama atsakyma? Gal chekio saskaita tuscia..
    Jaunius 2007-11-05 15:07:15 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    va va, ish karto cia ir uzkliuna tas cekis, kai ateis laikas ishsigrynint sterlingus, pasirodys kad nebegalioja tas cekis, ar reikes kokio papildomo patvirtinimo.. busi padovanojes prekestaip

    siulau mest lauk ta ceki, trint visas jo zinutes ir pamirst si reikala
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    shazo Moderatorius 2007-11-05 15:10:40 (0)  
    Piktas moRderatorius >) Vilnius Žinučių forume: 1220
    Manau, kad galima pabandyti išsigryninti čekį, tik žinoma prekių neatidavinėti, kol negausi pinigų.. Jeigu, netyčia, gausi tuos pinigus, tada vistiek įtariai ir atsargiai toliau žiūrėtis ką daryt
    stick 2007-11-05 15:22:14 (0)  
    celica vln Žinučių forume: 192
    najobke! tas pats, kaip uzdirbk pinigus per interneta 100 doleriu per diena nieko nedaridamas!
    nunu
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-11-05 15:22:22 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    itariu cia Afera 99%. Butinai susikalbek su juo telefonu- tegu jis tau skambina. Po to paprasyk susitikti Londone, sakyk ten tavo draugelis yra ir su juo aptarsite dar si bei ta. Manau, kad po to jis dings.
    o jei ir... jokiu siuntimu, perdavimu savo daiktu, pinigu kompanijoms, kol neturesi isgrynintu 5000 svaru savo ASMENINEJE kiseneje.
    DJ_Papa 2007-11-05 15:23:09 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    As ta ceki jau gryninu, nunesiau i hansa banka, sake viskas ok dbr 3 sav begy arba gausiu arba negausiu pinigus.
    ir jam pasakiau kad masinu neduosiu kol negausiu pinigu. na o toliau ar gali but kas nors?
    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-11-05 15:24:49 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    STOP! STOP!STOP!STOP!STOP!STOP!

    100% fraudas.
    Pirma nuoroda Googleje: http://www.snopes.com/crime/fraud/cashier.asp

    net po 2 sav bankas gali atsaukti ceki.
    stick 2007-11-05 15:29:23 (0)  
    celica vln Žinučių forume: 192
    nu cia hujnia viskas, geriau reikia sugalvoti kaip ji daba apgauti ir sau pinigus pasilikt ;)
    nunu
    Jaunius 2007-11-05 15:30:23 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    stick raše:
    nu cia hujnia viskas, geriau reikia sugalvoti kaip ji daba apgauti ir sau pinigus pasilikt ;)


    che che, kaip lietuvishka:) nu bet gal ir reiktu:D
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..