Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Edvatronas-st185cs-modlist

    Kategorija: Garažas

    Autorius: Edvatronas

    PylX Klubo narys 2012-11-27 15:00:53 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Kaunas Žinučių forume: 2849
    padaryk foto sugalvosim ka padaryt :D
    >PAST: Celica:3x 5gen GTI, 5gen GT4, 6gen ST, 7gen GT. Honda Civic: 6gen LSI, 7gen Type-R, Lexus IS...i know that cars:)
    >NOW: SAAB 9-3 2.0T MapTune Stage 1
    Sheikhas Klubo narys 2012-11-27 15:05:10 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    o tiesiog pastumdžius su ranka, yra pozicija, kurioje prie nieko nesiliečia? Jeigu taip bandai jį toj vietoj ir įtvirtinti patempant tvirtinimo gumas, palenkiant kronšteinus.
    Edvatronas Klubo narys 2012-11-27 15:11:08 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Priekyje kaip ir minejau.. jei padaryt ta vamzdi kiek plokstesni, gal ir nebesiliestu... aisq reikia paziuret ar yra vietos is sonu.. nes kai prisuku ta sustiprinima... kartu prispaudziu ir duslintuvo vamzdi...

    Gale tai stangriai siaip stovi.. su ranka jei stumi i prieki, atsitrenkia i kebula, jei atgal - lieciasi i subfreima, ar galini reduktoriu... ten vietos vos keli mm... gal irgi jei suplot ta vamdi gal ir uztektu... :)
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Mk5 2012-11-27 15:14:12 (0)  
    Celica Klaipeda Žinučių forume: 578
    Pas mane irgi lieciais priekyje :) Tik pas mane 80mm ir nerza.
    http://www.facebook.com/Fantastic4Garage
    GreddyMR2 2012-11-27 15:33:55 (0)  
    Mr2 SW20 Turbo Vilnius Žinučių forume: 1520
    Tai galbūt padėtų papildomi tvirtinimai, kad jis ne taip judėtų?

    Edvatronas parašė:
    Na pas mane uzsideda, bet va lieciasi... dauzosi i galini subfreima ar kaip ji ten pavadint.. ir priekyje lieciasi kur tas sustiprinimas sukasi sakiu tvirtinimo vietoje..

    PylX parašė:
    neabejoju kad brandiniam lieka tie patys keli mm. paprasciausiai ten tokia vieta kad nieko gudriau nesugalvosi. jei neuzsidetu ir liestusi tada butu galima kaltint noname as manau.

    Pas mane buvo custom made ir tai buvo gumos ikista :D
    Sheikhas Klubo narys 2012-11-27 15:44:27 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    Priekyje galima išpjaustyt tą skersinį sutvirtinimą.
    O šiaip kas tau gražiai suplos, be šansų. Paprasčiau būtų lankstyti arba pjauti-virinti.
    Edvatronas Klubo narys 2012-11-27 15:53:33 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Jis ir taip nejuda.. stovi kaip ikaltas... ;)

    GreddyMR2 parašė:
    Tai galbūt padėtų papildomi tvirtinimai, kad jis ne taip judėtų?

    Edvatronas parašė:
    Na pas mane uzsideda, bet va lieciasi... dauzosi i galini subfreima ar kaip ji ten pavadint.. ir priekyje lieciasi kur tas sustiprinimas sukasi sakiu tvirtinimo vietoje..

    PylX parašė:
    neabejoju kad brandiniam lieka tie patys keli mm. paprasciausiai ten tokia vieta kad nieko gudriau nesugalvosi. jei neuzsidetu ir liestusi tada butu galima kaltint noname as manau.

    Pas mane buvo custom made ir tai buvo gumos ikista :D
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Edvatronas Klubo narys 2012-11-27 15:56:36 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Tai jei ispjaustysi... tai nebebus sutvirtinimo... :D ... galima jo isvis tada nedet... :) O tai i spaustuvus ikisus ka nususispaustu..? Kaip suprast lankstyti? Tai ir sakau ji man reikia suploti, kad gautusi ovalas.. kazkas tokio... o pjauti/virinti... ka tas duos...? Arba toj vietoj statyt kokius 2.5" arba kaip minejau daryt ovala.. jei irgi tilps... :)

    Sheikhas parašė:
    Priekyje galima išpjaustyt tą skersinį sutvirtinimą.
    O šiaip kas tau gražiai suplos, be šansų. Paprasčiau būtų lankstyti arba pjauti-virinti.
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Sheikhas Klubo narys 2012-11-27 16:04:05 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    Na tai vaizdelis bus kaip pervažiuoto ne . skersinį sutvirtinimą galima modifikuoti, ar net paleisti jį visą žemiau pvz pakišus po visomis tvirtinimo vietomis kažkokias šaibas/įvores. Tavo gi nežeminta, skersinį sutvirtinimą gali nuleist kad ir kokiais 5cm :)
    Edvatronas Klubo narys 2012-11-27 16:04:46 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    na pas mane 76.2, jei versti is 3"...

    Mk5 parašė:
    Pas mane irgi lieciais priekyje :) Tik pas mane 80mm ir nerza.
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...