Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Yaris. ABS skirstytuvas. 2006m.

    Kategorija: Kitos Toyotos

    Autorius: andre

    andre 2010-01-04 19:22:06 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Trakai Žinučių forume: 86
    Sveiki, gal kas netycia kur mate yari ardoma? ar galima kazka pritaikyti nuo kitu auto? reikia ABS skirstytuvo, neaisku kodel ir kaip jis sugedo. toyota atstovybeje sake, kad ta dalis nera remontuojama.
    Aš niekada negalvojau apie ateitį - ji ir pati ateina pakankamai greitai. (Albertas Einšteinas)
    zycha Klubo narysModeratorius 2010-01-04 20:45:46 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    o is tikro nesidomejai, ar neremontuojama? O kas diagnozavo jo gedima? O savartynuose, ka, nera Yaris ardomu: autoplius, autogidas?
    andre 2010-01-04 23:21:13 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Trakai Žinučių forume: 86
    na is pirmo zvilgsnio apziurejus nesimate, kad jis butu ardomas. diagnozavo tokviloje atliekant kompiuterine diagnostika. neveikia ABS ir VSC. kazin ar tinka nuo kitokiu varikliu? pas mane 1,3. tokiu nerandu.
    Aš niekada negalvojau apie ateitį - ji ir pati ateina pakankamai greitai. (Albertas Einšteinas)
    zycha Klubo narysModeratorius 2010-01-05 07:46:11 (1)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    toyota.japancats.ruAtidaryti naujame lange
    Palygink part numerius, su kitų variklių ir žinosi, ar tokie patys.
    O Tokvila jei sako neremontuotina, tai čia neremontuotina pagal gamintoją. Bet mes gi Lietuvoje gyvename. Pagal Tokvilą ir sailenblokai nekeičiami, reikia šakę keisti, ir varikliai ir dyzelių siurbliai neremontuotini :)