Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Ieskau: Zmogaus kuris galetu perinstaliuoti windows'us

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: kvakiz

    Sheikhas Klubo narys 2009-04-10 12:35:14 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    Gal ji i siena teksht :) atsigaus nuo streso :)
    Fanaz 2009-04-10 12:48:40 (0)  
    Corolla T-Sport Vilnius Žinučių forume: 2432
    Sheikhas, atvežk į Vln, pasižiūrėsim kas jam yra. Ne iš mandrumo siūlau :)

    Visada buvęs ir dirbęs programeriu, dabar IT tinklų administratorius, o laisvalaikiu uždarbiaujam su kolega įvairaus hardwaro remontu.
    kvakiz 2009-04-10 16:05:10 (0)  
    Mazda mx5 Vilnius Žinučių forume: 1079
    Sheikhas parašė:
    Gal ji i siena teksht :) atsigaus nuo streso :)


    Man lygiai tokiu paciu minciu kartais kyla :D seniau kai mazas budavau ir zaizdavau zaidima koki ir uzluzdavo kompas, tai dauzydavau monitoriu :D kazkada draugas pamanes pasake kad ne moniturioje esme, nuo tada dauzydavau pacia deze :D o dabar kai prisimenu tai sypsena kyla angelas
    Man patinka trys dalykai: Driftas ir Papai ;)
    tejunas 2009-04-10 20:54:38 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Ukmergė Žinučių forume: 145
    Sheikhas parašė:
    Ziuriu kompiuterastu susirinko. Gal galit mane nudziugint :)
    Problema tokia:
    Turiu WD external usb MyBook'a 500GB. Viena karta jis eme ir nebeuzsikrove, bandziau visaip ant keliu kompu, nieko, padejau kampan, po keliu savaiciu ijungiau ir vel veikia.
    Dabar vel tas pats. Prijungi, bet neuzsibootina, kompas ji parodo, bet rasho 0 baitu ir disk not formated.
    Kas su juo gali buti, ar yra shansu prikelti? Kaip suprantu kazkodel nesuveikia boot'as ...
    bjauriausia, kad ten ~450GB nuotrauku,muzikos ir pan...

    Turiu Vilniuje rimtą tos srities specą, aptarnauja daug rimtų vietų, jei nerasi pagalbos, rekomenduosiu :) Šiaip turi minčių ir būdų, kaip ištraukti dalį įmanomos atkurti info iš kiauro hardo, man buvo tokių bajerių su kompu darbo vietoje, dalis info grįžo. Jei reikia kontaktų į PM.
    Toyota Unlimited Power
    sonic 2009-04-11 00:10:08 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 1609
    kvakiz parašė:
    Sheikhas parašė:
    Gal ji i siena teksht :) atsigaus nuo streso :)


    Man lygiai tokiu paciu minciu kartais kyla :D seniau kai mazas budavau ir zaizdavau zaidima koki ir uzluzdavo kompas, tai dauzydavau monitoriu :D kazkada draugas pamanes pasake kad ne moniturioje esme, nuo tada dauzydavau pacia deze :D o dabar kai prisimenu tai sypsena kyla angelas


    lygiai taip elgiausi ir as mazesnis :) viskas baigesi 500 mb HDD keitimu,nes,pasak meistro,ten buvo "daugiau negu 70 % blogu sektoriu"...kitas HDD kainavo 500lt :(
    dvilitrine sirdis
    jOzas 2009-04-12 01:23:07 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 1
    Viskas labai paprasta. Standartiskai Xp nepalaiko SATA. Jei esi labai uzsispyres, ir del keistu priezasciu tau labai labai reikia SATA, tai tada jo, be draiveriu neapsieisi.

    Paprasciausias budas yra tiesiog BIOS nustatymuose hard disk drive nustatymus pakeisti is SATA i ta kita kur leidzia pasirinkti. Viskas, XP instaliuojasi puikiai, tau teprireike 2 min darbo :)
    Turi keturias kojas ir ranką: kas?
    silubtip sagnimiaL :)
    kvakiz 2009-04-12 02:51:10 (0)  
    Mazda mx5 Vilnius Žinučių forume: 1079
    jOzas parašė:
    Viskas labai paprasta. Standartiskai Xp nepalaiko SATA. Jei esi labai uzsispyres, ir del keistu priezasciu tau labai labai reikia SATA, tai tada jo, be draiveriu neapsieisi.

    Paprasciausias budas yra tiesiog BIOS nustatymuose hard disk drive nustatymus pakeisti is SATA i ta kita kur leidzia pasirinkti. Viskas, XP instaliuojasi puikiai, tau teprireike 2 min darbo :)


    skaityk daugiau, juk rasiau kad biose negaliu niekaip nei pakeist nei atjungt sata
    Man patinka trys dalykai: Driftas ir Papai ;)
    dar^kas 2009-05-02 11:31:36 (0)  
    ZZT-230 (GT 1.8) Kaunas Žinučių forume: 81
    butum KNS perinstaliuociau as tau OS
    matau