Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    2-asis 2007 m. "Per4m taures" greituminio slalomo etapas.

    Kategorija: Sportas, lenktynės, renginiai

    Autorius: eddie_gt4

    m 2007-07-25 14:39:37 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 691
    ah atvariau ryte.. be nuotaikos vienas pirmuju pralekiau du ratus ir ishvaziavau... po pirmo rato sake,kad 2.20 ... tai xz kaip te buvo ir kaip dar butu buve....
    amaratas 2007-07-25 17:17:51 (0)  
    celica 4wd carlos sainz vilnius Žinučių forume: 214
    bet jau labai panasiai cia wisi...:) ypac CS'as maniskis ir eddie_gt4 - 2.20
    HoPeRiZ 2007-07-25 18:05:34 (0)  
    celica Vilnius Žinučių forume: 47
    trasa man patiko isties sikanai buvo super sustatyti...organizatoriam truko zmoniu ko pasekoje buvo bardakas :E

    tiesa vaziavau su visiskai plikom padangom...tai teko siek tiek slidinet ypac ralio ruoze(ten kur vietoj asfalto buvo smelis)
    klubas autobanginiai
    ghoul 2007-08-05 18:09:12 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 32
    Oho, kiek čia aistrų virė, o aš tik dabar pamačiau :)
    Dėl atstovavimo komandai – sutinku, kad Celica klubui turėtų atstovauti Celicos, bet – o kur tos Celicos buvo per pirmąjį slalomo etapą? Jei jau klubas nesugeba surinkti komandos iš savo narių, važinėjančių Celicomis – tiesiog džiaukitės, kad kažkas apskritai klubą atstovauja. Kadangi pirmojo etapo metu mes su Martynu suformavome CK komandą, tai šį sezoną aš toje komandoje planuoju ir likti. O kitais metais galėsiu užleisti vietą tai gausiai eilei autosporto entuziastų, kurių pilna šiame forume :)