Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Kacergines TimeAttack (Vilnieciai renkasi sestadieni ant Rimi stogo 10:00)

    Kategorija: Sportas, lenktynės, renginiai

    Autorius: jarik

    ghoul 2007-05-25 03:14:12 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 32
    eddie_gt4 raše:
    o prie ko cia RWD?
    nesu koks tai eGZpertas, bet man susidaro ispudis, kad Kaciargoj is a la gatviniu masinu valdo gerai valdomi, bet salyginai ne tokie galingi FWD "kibiriukai" :P

    Na, kaip – valdo, visų pirma, patyrę vairuotojai :) Bet RWD turi tą pranašumą, kad dėl svorio persiskirstymo greitėjant būna geresnis varančiųjų ratų sukibimas su asfaltu.
    Julius 2007-05-25 08:09:52 (0)  
    Subaru Legacy Kaunas Žinučių forume: 1327
    eddie_gt4 raše:
    Julius raše:
    ghoul raše:
    eddie_gt4 raše:
    man susidare ispudis, kad si karta gesinimo zona buvo letesne nei pernai, tad gal ir tai prisidejo, kad laikai kiek prastesni gavosi...

    Gesinimo zona buvo žymiai lėtesnė, gyvatukas ne iš dviejų padangų, o iš trijų (ar, tiksliau, trijų padangų eilių).

    MartynasES – o kuo MR2 blogai Kačerginei? Automobilis lengvas, RWD. Ko trūksta? :)


    Isivaizduoju tuom kad tai MR komponuotes automobilis, o su tokiu stabdyti nuokalnese turetu buti gan sudetinga, o kacergine tai kalnuota trasa.


    o prie ko cia RWD?
    nesu koks tai eGZpertas, bet man susidaro ispudis, kad Kaciargoj is a la gatviniu masinu valdo gerai valdomi, bet salyginai ne tokie galingi FWD "kibiriukai" :P

    Tai ne del RWD o del vsariklio bazeje, isivaziuoju, kad stabdant i pakalne ir biski posukyje turetu labai oversteerint
    [OO==[][]==OO]