Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    celika 2litrai 115kw

    Kategorija: Celica 5 karta

    Autorius: tautvis

    uoGa Klubo narys 2011-05-31 23:03:58 (0)  
    Žinučių forume: 1499
    as tau pirmiausia pasiulyciau ismokti aiskiai lietuviu kalba reiksti mintis, nes cia puses neina suprast ka rasai :)

    tautvis parašė:
    biski nudavem su celika poto pastovejom paziuot nevaziuoja taip uzklini kad net nepasuka dumai vercesi tik
    ♥vuoGa♥
    eProxer 2013-02-18 22:31:23 (0)  
    ST-160 (GT 1.6) Prienai Žinučių forume: 58
    Nenorejau kurti naujos temos, beda su suportais, strigdavo pagrindinis suporto cilindras, nupirkau rem komplekta, esme surinkus pagrindinis cilindras vaiksto labai sunkei, visai negryzta atgal, kur beda?
    sigizzzzz 2013-02-20 01:38:03 (0)  
    Celica Alytus Žinučių forume: 214
    man tas pats buvo, neatsokdavo stapdziai, galvojau reik suportus naujus pirkt, bet daliu parduotuvej rekomendavo pas toki dieduka nuvaryt, visa gyvenima stapdzius taiso, isarde suportus nupoliravo cilindriukus, pakeite kreipianciasias, tiesa apsaugines nuo kazkokios kitos masinos pritaike, bet problemos kaip nebuta. jei reik galiu duot kontakta veiksmas alytuj. abu ratai kainavo 80lt kad su sankaba taip tai greiciausiai cilindriuka keist reik ir yra taip buve. na o trosas pas mane nuo pirkimo sokcioja esant mazam greiciui, paspaudus rodo graziai, o nuvaziuota jau beveik 50k
    Juodas
    Insaz 2013-02-20 01:48:39 (0)  
    AT-200 (ST 1.8) Vilnius Žinučių forume: 114
    Rem kmpl taip..o patį stūmokliuką keitei?

    eProxer parašė:
    Nenorejau kurti naujos temos, beda su suportais, strigdavo pagrindinis suporto cilindras, nupirkau rem komplekta, esme surinkus pagrindinis cilindras vaiksto labai sunkei, visai negryzta atgal, kur beda?
    eProxer 2013-02-20 22:56:41 (0)  
    ST-160 (GT 1.6) Prienai Žinučių forume: 58
    Stūmuokliuko ne, tik visus gumukus.
    Insaz parašė:
    Rem kmpl taip..o patį stūmokliuką keitei?

    eProxer parašė:
    Nenorejau kurti naujos temos, beda su suportais, strigdavo pagrindinis suporto cilindras, nupirkau rem komplekta, esme surinkus pagrindinis cilindras vaiksto labai sunkei, visai negryzta atgal, kur beda?
    sigizzzzz 2013-02-21 00:22:17 (0)  
    Celica Alytus Žinučių forume: 214
    as buvau pacius suportus isardes zejau pro apsaugines gumukes, galvojau kapec, tai ir ejau pirkt nauju, bet sutvarke ir jau pora metu jokiu bedu, o buvo taip kad pries kalniuka sustoji ir stapdiu spaust nereikdavo, kad stovetu vietoj, kaip proxer sake tik gumus keite, stumokli poliravo.
    Juodas
    Insaz 2013-02-21 09:16:11 (0)  
    AT-200 (ST 1.8) Vilnius Žinučių forume: 114
    Na tai pakeitus gumeles tik, nelabai padės, panašiai man buvo, išvaliau išsiėmęs tiek viduj suporto, tiek stūmokliuką nušveičiau, išvaliau, po kurio laiko tas pats nutiko, dėjau naują tada. Nežinau, siūlyčiau apskritai naują stūmokliuką pirkt, ne karvę kainuoja. ir dedant žiūrėt atsargiai su gumute stūmokliuko, ten labai lengva kreivai įdėt, ir vėl paskui stūmokliukui ne kas.

    eProxer parašė:
    Stūmuokliuko ne, tik visus gumukus.
    Insaz parašė:
    Rem kmpl taip..o patį stūmokliuką keitei?

    eProxer parašė:
    Nenorejau kurti naujos temos, beda su suportais, strigdavo pagrindinis suporto cilindras, nupirkau rem komplekta, esme surinkus pagrindinis cilindras vaiksto labai sunkei, visai negryzta atgal, kur beda?
    egis1 2013-02-21 21:24:25 (0)  
    Žinučių forume: 4
    sigizzzzz parašė:
    as buvau pacius suportus isardes zejau pro apsaugines gumukes, galvojau kapec, tai ir ejau pirkt nauju, bet sutvarke ir jau pora metu jokiu bedu, o buvo taip kad pries kalniuka sustoji ir stapdiu spaust nereikdavo, kad stovetu vietoj, kaip proxer sake tik gumus keite, stumokli poliravo.
    Vitaminaszzz 2013-02-25 23:08:00 (0)  
    ST-184 (GTS 2.2) Kėdainiai Žinučių forume: 117
    Pas mane irgi budavo imini ir neatsoka sankabos pedalas orinau padedavo neilgam nusipirkau nauja pagrindini cilindriuka ir bedos baiges juk negali vazinet ant oem cilindriuko 20 metu :)
    egis1 2013-03-06 20:27:55 (0)  
    Žinučių forume: 4
    sveiki gal kas zinot gera meitra alytuje kuris stabdziu suportus tvarko