Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    CELICA KLUBAS 2009 (SKAITYK:)

    Kategorija: Celica klubas

    Autorius: PylX

    Gincius 2009-02-17 13:32:42 (0)  
    ST-202 (GT 2.0) Kaunas Žinučių forume: 949
    +10
    Koks tikslas kalbetis ar gerti alu su zmonemis kurie vairuoja tokios markes auto,bet nera tavo draugai,gimines ar kazkaip kitaip artimi?Na metuose karta pasibiciuliuoti sveikintina,bet dazniau....kaip neturi laiko su draugais susimatyti,tai klubas pasisnekejimams tikrai nera pirmoje vietoje.
    Na nebent zmogus neturi draugu,hobio,kitu uzsiemimu,ju iesko, tada suprantama.
    Tai auto klubas ir todel tik autorenginiai ar labai susijusi veikla turi buti labiausiai toleruojama.
    Pas mus klube sito nera,arba yra minimum,gal del zmoniu poziurio,gal del laiko stokos,nezinau,bet yra taip kaip yra.


    Sheikhas parašė:
    :P Nuo kada draudžiama dalyvauti kelių klubų veikloje?

    automobilių klubą suprantu, kaip laisvalaikio praleidimo su automobiliais formą (nes klubas šiaip ar taip automobilinis).Išgert ir be to turiu su kuo, rutulius pastumdyt irgi, o laiko, tai dar papildomai daryti ir su kažkokiu klubu - neturiu.

    Taigi aš dalyvauju kažkokio auto klubo veikloje tik dėl auto renginių, kurių metu galima ir pademonstruoti savo techniką bei apžiūrėti kitų, gyvai pakalbėti ir aptarti visa tai. Visa kita man neįdomu. Taigi jeigu to nėra, manęs nėra klube.
    "Lenktynes-yra gyvenimas,visa kita tik laukimas"
    Kartingo lenktyniu serija www.kart-live.lt
    BullDozeR 2009-02-17 14:10:06 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Žinučių forume: 1605
    PylX parašė:
    nesusireiksmink-ne tau, ir neieskokit asmeniskumu tame poste.

    Ok, nes ta tema buvo replikų ir iš mano pusės, tad tiesiog paaiškinau kaip bendrai visa situacija atrodo kaip sakant iš mano varpinės šiuo atveju :)
    Sheikhas Klubo narys 2009-02-17 14:58:15 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    PS. o kur dingo senoji tema?
    PSS. tik dabar pastebejau, kad mane pazemino :D medalio nebeturiu, einu prisigert iš liūdesio nekaltas
    RRRobis 2009-02-17 15:33:32 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Vilnius&Klaipeda Žinučių forume: 119
    Na bandysiu ir as isreikst savo nuomone,esu naujas siame klube tad mano kaip naujoko yspudziai siame klube susidare tokie kad klubas jeigu galima taip pavadint yra giliame miege o prezidentai nebezinodami ka bedaryt puola tikrai pagarbos vertus forumiecius ir siulo pirk puodus KA JUS CIA VEIKIAT??? KAIP ORGANIZUOJAT??? IR KA NUVEIKET GERO??? gal biski vertetu susimastyt??? mano nuomone biski durnai skirstomi pinigai ar mum reik tu suvenyru??? geriau uz tuos pinigus nupirkim sheikui (ar kokiam kitam klubo nariui kurio kraujyje benzino kvapas) padangas ar paremt finansiskai dalyvaut kokiam renginyje ir vat data mes galesi didziuotis ir sakyt cia musu zmogus ir jis is toyota celica klubo ir zmones zinos kad toks klubas tikrai yra o ne palaidotas. Cia tik mano nuomone ir taisyklem nenusizengiau ja isreigzdamas.
    Birbirbir 2009-02-17 15:45:51 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Vat tam 100% pritariu man tu siuvenyru tikrai nereikia ir as gaut jokiu dovanu nenoriu, tikrai pritariu idejai kad bapkes butu renkamos klubo garsinimui remimui zmoniu kurie gali parodyt ka moka celicos clubo vardu. ir isvis as palaikyciau ta minti jei reiktu moket bapkes kas menesi tarkim po 10lt tai juk juokingi pinigai neisgeri 4 bonkiu alaus ar nesuvalgai sokolado ir paremi tuos zmones kurie privers pasakyt, kad va cia mano klubas, didziuojuosi :)

    RRRobis parašė:
    Na bandysiu ir as isreikst savo nuomone,esu naujas siame klube tad mano kaip naujoko yspudziai siame klube susidare tokie kad klubas jeigu galima taip pavadint yra giliame miege o prezidentai nebezinodami ka bedaryt puola tikrai pagarbos vertus forumiecius ir siulo pirk puodus KA JUS CIA VEIKIAT??? KAIP ORGANIZUOJAT??? IR KA NUVEIKET GERO??? gal biski vertetu susimastyt??? mano nuomone biski durnai skirstomi pinigai ar mum reik tu suvenyru??? geriau uz tuos pinigus nupirkim sheikui (ar kokiam kitam klubo nariui kurio kraujyje benzino kvapas) padangas ar paremt finansiskai dalyvaut kokiam renginyje ir vat data mes galesi didziuotis ir sakyt cia musu zmogus ir jis is toyota celica klubo ir zmones zinos kad toks klubas tikrai yra o ne palaidotas. Cia tik mano nuomone ir taisyklem nenusizengiau ja isreigzdamas.
    periferija
    Bixaz Klubo narys 2009-02-17 15:51:45 (0)  
    ex ST-182 K.Naumiestis-Kaunas Žinučių forume: 845
    To RRRobis ir Birbirbir:

    Viskas tvarkoje, mintis pagirtina ir tikrai gera. Vienintelis klausimas - kiek tokiu tarp musu atsirastu, kurie sutiktu tokiu budu paremt kluba? :) Jei jau dabar, kai aiski padetis kur bus panaudoti pinigai, atsirado tik keliolika zmogeliuku, kurie sumokejo, kas butu tuomet? O butu tas - kad isaisketu, kas cia ko susirinko ;)
    Degtinė - mūsų priešas, bet kas sakė, kad mes priešų bijom - sunaikinkim ją :D :D
    Birbirbir 2009-02-17 16:02:50 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    na pasmus manau tikrai yra zmoniu su sportiniu interesu, kurie nepasikstetu tu tarkim desimties litu menesiuj, asmeniskai as mokrciau tik uz sportini interesa, kaip sakant reiktu pradet nuo saves, tai yra ne ieskot kitu kas paremtu o patiem but suinteresuotiems:)
    periferija
    Sheikhas Klubo narys 2009-02-17 16:02:50 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    Alio, nereikia man chaliavu saldainių, aš ir taip pakankamai pakvaišęs dėl tų nesamonių. Tuo labiau 90% individų nesuprastų, kodėl jo pinigai nuėjo kažkokiam konkrečiai asmeniui, už kažkokį poelgį, kuris jam visai neįdomus. Geriau jau puodelis ;)

    Va jeigu klubas netyčia išsirutuliotų iki kažko oficialaus su rėmėjais, va tada kažkokią dalį pinigų galima būrų skirti kažkam, ką klubas išrinktų atstovauti jį kažkur.
    Bet tai šiuo metu utopija. Leiskimės arčiau žemės.
    Birbirbir 2009-02-17 16:10:30 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Na istu 90% individu tai manau dar atlupt reiktu tuos kurie tiesiog suprastu kad tas ju mazytis inasas yra uz informacija kuria jie gauna cia forume, pvz as tikrai daug sutaupiau gaudamas info is cia o ne is meistru kurie uz ta darba suktu padoru piniga
    periferija
    PylX Klubo narysModeratorius 2009-02-17 16:15:59 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Kaunas Žinučių forume: 2849
    RRRobis - dar karta perskaityuk pirma zinute 3 kartus giliai ikvepk ir susiprasi (tikiuosi).

    ir seip mintis tau pamastymui...jei nieko nenuveiklem, tai kur postini yra tavo iliuzija.

    Galiu pasakyt trumpai ir dar karta (gi sunku skaityt...?) kol kisi savo pinigus ir marias laiko- veiksmas vyksta-jei tik atsitrauki, blesta viskas. Dziugu kad yra dar tokiu zmoniu kaip gedis kuris vede kauno antra fronta... bet giliai manau kad jis suprato kad jei tu neperskambinsi visiem, nesupirksi visko, nesuorganizuosi/nesutarsi kazkur kazko, tau niekas nepades ir paskui dar bus nepatenkinti... kila logiskas klausimas kodle taip yra o tarkim bendruos eklubuose-ne. atsakymas labai paprastas (pradekit gi galvot...) todel kad cia turim forumo lygio kluba kuris jungia labai siaura rata zmoniu, kad visada jame atsiranda keli PASINESE i ta auto kiti seip del ivaizdzio, treti interneta nesenai isivede... arba nusipirko savo pirma masina ir "reisina" (o jei dra klubui priklauso prideda tas drasos) ir tikra teisybe kad kai 2-3 pasinese celicistai susitiks su 5-10 subaristu ( jie kaip taisykle bus brandesni) atvaziuos hondu pamiseliai ir susikurs kluba toki apie koki jus cia kalbat.

    Ir galiu det desine ranka: jus neaukosit kazkieno padangom (kalba jau eina ne apie 5lt/men)...

    ar pagaunat minti? kad nuo pat pradziu populiarinom kluba ne su tikslu remti kazkoki kuris garaze leidzia kiauras dienas (nes ne ta aplinka)o bendruomene kuri pasidalintu patirtim, susitiktu, susiorganizuoti slaloma pasibutu ir tiek. Jokie strateginiai ejimai nepavers sio foruma o rimta auto kluba (rimta- sporto prasme)

    p.s 2 zinutes auksciau (sheiko) trumpai irgi apie tai...
    >PAST: Celica:3x 5gen GTI, 5gen GT4, 6gen ST, 7gen GT. Honda Civic: 6gen LSI, 7gen Type-R, Lexus IS...i know that cars:)
    >NOW: SAAB 9-3 2.0T MapTune Stage 1