Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    pirksiu st185 keleta klausimu

    Kategorija: Celica STxx5

    Autorius: Night_Kids

    jarik Klubo narysModeratorius 2007-03-22 17:54:08 (0)  
    ex. 5gen Celica Gti Vilnius Žinučių forume: 4876
    night_kids - kartoju dar karta skaityk taisyklesAtidaryti naujame lange!!! Tai po desimt temu sukuri, tai dabar taskus ir kablelius suvalgei knockout
    Drumbash 2007-03-26 14:10:08 (0)  
    Šiauliai Žinučių forume: 47
    Night_Kids raše:
    eddie_gt4 raše:
    1. kiek zinau, 300AG (ant veleno kas be ko) pasiekiami be didesniu problemu uz ~1k EUR

    placiau ciaAtidaryti naujame lange

    nuolat sukdamas iki 7000rpm supjausi sankaba, uzmusi transmisija ir uzpjausi varikli... o tolko bus mazai tyliu ST185 tikrai nera dragine masina - jei tau reik butent super starto "is vietos", tai geriau pirkt kita masina :P

    2. salyginai aukstos... bent jau S14 daliu pasiula, imho, yra n kartu didesne in LT

    p.s. jau nusiziurejai kazkokia konkrecia ST185?

    seip dar nieko gero neradau ir manau kad lt tvarkingo geros bukles nerasiu o del s14 ir st185 didelio skirtumo nematau abu po 200HP abu 2.0L tik vienas 4WD o kitas FR o su FR jau kaip su mersu palaksciau tai ir uztenka man tu FR truputis ledo ir jau spin o seip draugo impreza isbandes supratau kad 4wd man bet apie Sti net nesvajoju anyway reikes greiciausia is vokietijos bandyt varytis o kad st185 ne sportine masina tai galeciau pasigincyti :D nes 2.0 coupe+turbo nera ta masina su kuria tik i darba vaziuot



    visu pirma S14 yra RWD (rear wheel drive). Visu antra 4wd yra smagu, bet nepajusi tiek fun kaip su galu. Man 4wd patinka ziema, oj gerai kai eini skersas ir gali isitiesint visada... Vasara su 4wd ant afsalto nebus tiek fun, nes pats supranti..arba reikia bent 400ag i ratus, kad butu gerai ;) siaip planuoju savo pardavineti, bet dar nesu apsisprendes...ir net nzn kiek prasyt :(
    ST185 GT-Four SOLD !
    Night_Kids 2007-03-27 20:20:05 (0)  
    220D Utena Žinučių forume: 7
    Drumbash raše:
    Night_Kids raše:
    eddie_gt4 raše:
    1. kiek zinau, 300AG (ant veleno kas be ko) pasiekiami be didesniu problemu uz ~1k EUR

    placiau ciaAtidaryti naujame lange

    nuolat sukdamas iki 7000rpm supjausi sankaba, uzmusi transmisija ir uzpjausi varikli... o tolko bus mazai tyliu ST185 tikrai nera dragine masina - jei tau reik butent super starto "is vietos", tai geriau pirkt kita masina :P

    2. salyginai aukstos... bent jau S14 daliu pasiula, imho, yra n kartu didesne in LT

    p.s. jau nusiziurejai kazkokia konkrecia ST185?

    seip dar nieko gero neradau ir manau kad lt tvarkingo geros bukles nerasiu o del s14 ir st185 didelio skirtumo nematau abu po 200HP abu 2.0L tik vienas 4WD o kitas FR o su FR jau kaip su mersu palaksciau tai ir uztenka man tu FR truputis ledo ir jau spin o seip draugo impreza isbandes supratau kad 4wd man bet apie Sti net nesvajoju anyway reikes greiciausia is vokietijos bandyt varytis o kad st185 ne sportine masina tai galeciau pasigincyti :D nes 2.0 coupe+turbo nera ta masina su kuria tik i darba vaziuot



    visu pirma S14 yra RWD (rear wheel drive). Visu antra 4wd yra smagu, bet nepajusi tiek fun kaip su galu. Man 4wd patinka ziema, oj gerai kai eini skersas ir gali isitiesint visada... Vasara su 4wd ant afsalto nebus tiek fun, nes pats supranti..arba reikia bent 400ag i ratus, kad butu gerai ;) siaip planuoju savo pardavineti, bet dar nesu apsisprendes...ir net nzn kiek prasyt :(


    tai zinau kad RWD tiesiog daznai vadinama FR(front engine,rear wheel drive)o kad rwd smagu tai tikrai zinau bet lyjant ar sningant su 4wd pvz utena-vilnius tikrai gali vaziuoti dideliu greiciu ir saugiai bet vasara tas oveersteer tai tikrai nervina
    NightKids
    Sheikhas Klubo narys 2007-03-27 21:16:02 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    tu kiek vazinejai, kad cia pasakas seki? Niekas ten nenervina, viskas noraliai, vasara gala irgi galima uzsimetineti, net ir ant asfalto.
    ViR2 2007-03-27 21:46:15 (0)  
    911 Kaunas Žinučių forume: 2880
    dideliu greichiu? norechiau pamatyti ta greichio skirtuma... :D
    '10 Alfa Romeo MiTo 155
    '65 Porsche 911
    Ex Celica GTi, ex Supra MKIII Turbo
    www.TUKA.lt