Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    ABS'ui susisuko smegenys...

    Kategorija: Celicos eksploatacija ir remonta

    Autorius: sonic

    sonic 2007-10-15 21:12:55 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 1609
    trumpai:
    pries kelias savaites uzsidege ABS lempute.susierzinau.kita ryta isejus uzvedziau masina ir lempute nedege.po pusvalandzio vazinejimo vel uzsidege.kita ryta ta pati istorija.dar veliau jau isvis nebeuzgesdavo,o pries savaite (mazdaug) isvis pranyko ir nebeuzsidegdavo.jau galvojau kad viskas ciki,bet siandien mane pagasdino ABS'as - masina is priekio stabdo,stabdau ir as.staiga jauciu kad musa pedalas per koja(nu kai isijungia ABS) ir beveik nestabdo(greiciausiai atjunge kazkuri priekini cilindra).staigiai atleidau stabdzius,vel paspaudziau - vel tas pats.tada nutariau stabdyt jau pilna jega(is pradziu stabdziau palengva,nes vaziavau negreit-apie 60km/h-ir buvau toli nuo masinos).sustojau,bet iskart uzsidege lempute.atsargiai nuvaziavau iki aiksteles,ten uzgesinau masina,vel uzvedziau ir...lempute nebeuzsidege,stabdo normaliai.....tai ir nebesuprantu kas kame.gal kas turi ideju?man toks jausmas,kad cia jau ne davikliai,o smegenys durniuoja.

    P.S.:o kur stovi smegenys ABS'o?desiniajam galiniam sparne?
    dvilitrine sirdis
    mankisss 2007-10-15 21:25:20 (0)  
    - Žinučių forume: 81
    Ta pati beda pries pora savaiciu atsirado mano tevu mitsubishi lancer 95m, nzn kame reikalas kartais po 5 min uzsidega ir neveikia ABS, o kartais ilgiau veikia veikia po kokio pusvalandzio vaziavimo uzsidega abs ir vel neveikia..kur bedos?
    fosc 2007-10-15 23:06:26 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) kaunas Žinučių forume: 252
    nzn mano shis pasakymas gali buti tolimas su realybe bet pas mane ishvis neveikia abso fishke rate,galbut ir pastave ji gerai nekontaktuoja
    mob +37063568568
    sonic 2007-10-15 23:11:27 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 1609
    vat blyn man irgi panasu kad kazkur nekontaktuoja.bet kyla kitas klausimas - nx tada ABS'as atjunge stabdziu cilindra?
    dvilitrine sirdis
    Sheikhas Klubo narys 2007-10-16 08:00:11 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    o stabdziu skyscio yra?
    exquo 2007-10-16 11:20:36 (0)  
    Celica Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 78
    Man buvo panasi problema su carina. Tiesiog geriausiai ATSARGIAI isimti jutiklius, pravalyti ir vel igrusti... Man padejo..
    gizmo 2007-10-16 19:56:04 (0)  
    Celica ST Bury St Edmunds, UK Žinučių forume: 343
    atsijunk daviklius po viena ir matuok varza biski pajudindamas laida geri turetu rodyt 700-1400 omu. judindamas gali pastebet ar nenutrukes kazkur laidas (nors daznai nupuna ir daviklio viduje(nes laidas ten 0,08mm)) jei su jais viskas gerai tai nusiemes rata pasitikrink ar neuzsiterse davikliai ir tie ju dantraciai. jei ir tai nepades gali paskambinti 8-687-13967 Aldis , jis Vilniuje uzsiema abs'ais
    sonic 2007-10-16 20:36:12 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 1609
    skyscio norma.daviklius ir pats buvau sugalvojes isrinkinet,bet tik krastutiniu atveju.nors matau,kad kitaip neiseis.o tai kaip ten del ABS bloko?gal kas tiksliai zino kur jis stovi?dar noreciau jame visas fiskes ir kontaktus patikrint.
    dvilitrine sirdis
    Romasius 2007-10-16 21:57:33 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 906
    sonic raše:
    trumpai:
    pries kelias savaites uzsidege ABS lempute.susierzinau.kita ryta isejus uzvedziau masina ir lempute nedege.po pusvalandzio vazinejimo vel uzsidege.kita ryta ta pati istorija.dar veliau jau isvis nebeuzgesdavo,o pries savaite (mazdaug) isvis pranyko ir nebeuzsidegdavo.jau galvojau kad viskas ciki,bet siandien mane pagasdino ABS'as - masina is priekio stabdo,stabdau ir as.staiga jauciu kad musa pedalas per koja(nu kai isijungia ABS) ir beveik nestabdo(greiciausiai atjunge kazkuri priekini cilindra).staigiai atleidau stabdzius,vel paspaudziau - vel tas pats.tada nutariau stabdyt jau pilna jega(is pradziu stabdziau palengva,nes vaziavau negreit-apie 60km/h-ir buvau toli nuo masinos).sustojau,bet iskart uzsidege lempute.atsargiai nuvaziavau iki aiksteles,ten uzgesinau masina,vel uzvedziau ir...lempute nebeuzsidege,stabdo normaliai.....tai ir nebesuprantu kas kame.gal kas turi ideju?man toks jausmas,kad cia jau ne davikliai,o smegenys durniuoja.


    Vat vat,lygiai toks pats variantas buvo ir pas mane..tik as sustojes iskarto isemiau Abs'o saugikli.(nenoriu kokio vaikucio einancio per pereja "nukirsti";) Siulyciau tau Sonic padaryti ta pati,kol nesusitvarkysi normaliai.
    P.s.as problemos taip ir neieskojau,gerai man ir be Abs'o. :)
    Tel.nr.bite-865617005.
    Skype:romasiui
    sonic 2007-10-17 05:45:57 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 1609
    nu as pabandysiu pakrapstyt,nes sauletekyje su visokiais ereliais be ABS nelabai kas gaunasi...issoka pries pat nosi,o tu jau stabdyk kaip nori...tik kiek zinau sunku iki davikliu prisikast.nu bet reiks bandyt.
    dvilitrine sirdis