Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Vyc ST185 CS

    Kategorija: Garažas

    Autorius: Vyc

    Ciunia 2012-12-27 20:41:40 (0)  
    AT-200 (ST 1.8) Vilnius Žinučių forume: 283
    Vyc parašė:
    nezinau kaip patikrinti kamshti. Bet tai taip gaunasi kad istisai ten sukiles tas slegis,kad man litrais varo i ta issipletimo bakeli..

    O šlangų nepučia? Gal pas tave "galvos" tarpine pramušta ir pučia slegi į antifrizo kanalus, o is radiatoriaus kamščio išimta gumine tarpine (specialiai kad slėgio nelaikytu) ir dėl to ir varo taip antifrizą.
    Edvatronas Klubo narys 2012-12-27 20:48:48 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Kad kamsti patikrint matyt kazka konstruot reiktu, nes originaliai jis berods prie 0.9 bar turi atsidaryti. O siaip gali su ranka paziuret ar ta spyruokle bent jau laiko ta kamsti isstumta ir ar susispaudzia su ranka.

    Del slangu irgi variantas.. man taip buvo.. vargau gal puse metu, nes is pradziu nei slangu pute, tik i issipletimo bakeli antifriza isvarydavo. Net tikrinau su tipo testeriu, kuris matuoja co ismetimo sistemoje - irgi nieko neparode, kol galu gale po kokiu puses metu pasijaute, kad slangas pucia.
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Vyc 2012-12-27 23:25:10 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Vilnius Žinučių forume: 160
    Ciunia, siandien ziurejau,tai lyg ir nepucia,ryt dar pacekinsiu. Pradzioj pameginsiu gal kamshteli pasikeist, labai noreciau kad tik tokia problema butu, nes nesinori dabar ant ziemos skerst variklio. Beje,i bakeli siaip turetu pust ora ant apsuku o ne antifriza jei tarpine prapusta, tai gal cia kitas atvejis tada? Edva, tai cia taip per puse metu suejo tarpine?
    2977 - 5000
    Edvatronas Klubo narys 2012-12-28 00:06:48 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    koki bakeli? issipletimo? Jei sukyla slegis ausinimo sistemoje, kad ir del oro - ispucia antifriza i issipletimo bakeli. Nemanau, kad suejo.. tiesog problema buvo ir vis progresavo, kol galu gale issiaiskinau.
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Vyc 2013-02-24 02:29:48 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Vilnius Žinučių forume: 160
    Na va,siandien buvau senoliu klubo meet'e,kuriame dalyvavau ash ir Fanaz. Sake man pasireiksht forume,tai va,reishkiuosi,kad mano lelyte laukia kol bus pastatytas garazas ir gauta daugiau pajamu,kad bent intake'a ir ismetima zmoniska pasidaryt. Tai va,dar parduodu carcept bodykit'atyliu
    2977 - 5000