Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    KET pasikeitimai nuo 2007.01.01

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: titas

    titas 2007-01-03 14:40:35 (0)  
    celica siauliai Žinučių forume: 79
    sveiki,susutabde,prisikabino del liemenestaip jooo,cia tai gera naujiena buvo!!!trakst dvatsoka is kisenes:D gal,kas daugiau pasikeitusiu istatymu zinot?agi butu malonu ta tema padiskutuoti.beje,liemene spindinti 10lt naximoje,jau zinau:D :D .kazka ir apie zvirkelyje sumazinta greiti iki 70km girdejau.
    ,,,,cia mano nuomone,,,,
    jarik Klubo narysModeratorius 2007-01-03 14:47:51 (0)  
    ex. 5gen Celica Gti Vilnius Žinučių forume: 4876
    Jo, gera tema, gal yra ismananciu?
    PS. Gariunuose liemenes po 4lt :D
    zaibacas 2007-01-03 14:48:49 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) kaunas Žinučių forume: 363
    jo zinau kad ir naujas kelio zenklas atsirado kazkoks melinam fone masina ka jis reiskia? ;)
    skype: zaibacas3
    mob. nr. +37068971397
    Gismo 2007-01-03 14:50:28 (0)  
    BMW E46 Kaunas-Alytus Žinučių forume: 883
    kad jau viska paminejot,pagrindiniai pakeitimai sitie ir buvo kad negalima tamsiu metu islipt be liemenes ir kad keliuose be asfalto dangos 70 greitis.
    o del tu liemeniu-nepirkit tu po 4lt, jos nesviecia!!!patikrinkit su prozektorium kokioj tamsioj patalpoj;P
    skype: suluzes
    titas 2007-01-03 14:52:59 (0)  
    celica siauliai Žinučių forume: 79
    del tos liemenes tai sunervino,tipo,jai tau padanga nuleido nakti,kad vairuotojai geriau matytu:D bet anksciau nei reikejo,nei kam idomi jinai buvo:E .man atrodo taisikles jie griestina ivertine metine avariju statistika.jai vairuotojai butu kiek atsargesni,tai ir baudu niekas taip nekeltutaip beje,jai jos butinos vairuotojams,tai tegul buna privalomos ir pestiems!!!jie naktim irgi gatvemis slampineje....nera ligybes lietuvoj....
    ,,,,cia mano nuomone,,,,
    Gismo 2007-01-03 14:56:53 (0)  
    BMW E46 Kaunas-Alytus Žinučių forume: 883
    o idomu jei memntas nakti sustabdo ir liepia ateit i masina irgi reik detis liemene?;]]]]
    skype: suluzes
    titas 2007-01-03 15:01:16 (0)  
    celica siauliai Žinučių forume: 79
    Gismo raše:
    o idomu jei memntas nakti sustabdo ir liepia ateit i masina irgi reik detis liemene?;]]]]

    nu reikia pabandyt:D :D :D ,o kam zvirkelyje 70km ir ne daugiau???ka,tipo saugiau??:D :D :D tai tegul dar mieste iki 30km sumazina,tai isvis peskom pradesim vaikscioti:D :D niekas nebus brolyciai,perkam vasarai dviraciu:D :D
    ,,,,cia mano nuomone,,,,
    milZinas Klubo narysModeratorius 2007-01-03 15:04:35 (0)  
    SSIII - Snaige Vilnius Žinučių forume: 1691
    1. Nebeliko tokios savokos kaip kelias su skiriamaja juosta. (tai reiskia, kad pvz. Vilnius-Kaunas dabar greitis visus metus 90km/h isskyrus greitkelio atkarpa)

    2. Atsirado savoka greitkelis (jis pazymetas balta masina melynam fone) Vasara ten leistinas greitis 110km/h, ziema - 100km/h

    3. Zvyrkeliuose greitis sumazintas greitis iki 70km/h

    4. Privaloma masinoje tureti sviesa atspindincia salotines spalvos liemene, bei kelyje sugedus automobiliui tamsiu paros metu butina buti ja apsivilkus (kiek zinau - orandzines liemenes naudojamos statybininku netinka, bet manau vistiek galima su tokia prasisukti) Liemeniu kaina nuo 4lt iki 35lt. Liemenes neturejimas oficialiai (su cekiukiu) kainuoja 40lt.

    5. Uz neprisegtus dirzus dabar gali ne tik bauda uzdeti, bet ir teisias atimti (iki 3men berods)

    Sekmes kelyje ;)
    Computer addicts never die... They just go offline...
    +37O698O82I4
    DJ_Papa 2007-01-03 15:06:05 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 577
    na del zvirkelio as tai pritariu nes turejau avarija kai i mane ivaziavo zvirkeliu lekes 100km, jis nespejo sustabdyt o as buvau iskises nosi paziziuret ar nieko nera, matomumas 30m na ir iskisau ta prieki masinos ziuriu jis atskrenda. pradejo stabdyt ir nesustojo... ir visa prieki nunese... likau kaltas nes jo pagrnd nors jei butu vaziaves 70 tai butu sustojes...
    na cia aisku nlb i tema bet :)

    o del lemeniu tai manau cia tikrai daugiau pestieji turi nesiot, nes kazkaip nlb girdejau daug atsitikimu kai keiciant rata ar dar kada panasioj situacijoj butu ivykes koks ivykis
    Niekada nesakyk niekada :)

    Danas,
    862117934
    jarik Klubo narysModeratorius 2007-01-03 15:08:46 (0)  
    ex. 5gen Celica Gti Vilnius Žinučių forume: 4876
    milzinai - ken del tu liemeniu? Man rodos uztenka ir atsvaito, ar as klystu?