Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas
Šiuo metu prisijungę vartotojai


  Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

  Kuris labiau vertas Jūsų dėmesio?

  Kategorija: Paplepekim

  Autorius: waco

  waco 2013-12-27 15:14:20 (0)  
  Honda CR Miskai Žinučių forume: 416
  Gal kas daugiau, mažiau nusimano apie šiuos dalykėlius:
  Canon EOS 600D;
  Nikon D5100 ;
  Nikon D3100;
  ir Sony SLT-A65 ?
  Kuris labiausia vertas dėmesio? Malonu būtų išgirsti Jūsų adekvačią nuomonę :)
  bubu 2013-12-27 15:24:38 (2)  
  Žinučių forume: 1854
  Šiaip esu giliai isitikines, kad cia automobilistu forumas, ir tokie klausimai ne vietoje. Nes jei as pradesiu klausineti kokie tapetai man namams geriau tinka, tai greitai pasidarys supermamu forumas :)

  O jei i tema, tai jei klausi reiskia esi pradedantis fotografas. Tada vienasalygiskai rinkis Canon. Jam daugiau ir pigesniu priedu yra. Kalbu visu pirma apie objektyvus. Nes pradedanciam labiau reikia geresnio objektyvo nei dezutes. Kai padarysi bent 10.000 kadru tada pradesi jausti triuksmus matricos ir dulkes ant veidrodzio,

  Nikon yra skirtas labiau patyrusiems, ir objektyvai brangesni. Ir priedai hemarojus. Pats turiu nisini Pentax. Jau 3 metus pleskunu renginiuose, bet skaida sirdi kai priedai dvigubai brangesni uz Canon.
  zycha Klubo narysModeratorius 2013-12-27 19:10:42 (0)  
  ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
  o Canon priedai taip pat ir dvigubai prastesni nei Pentax ar Nikon? Kodėl jie pigūs?
  Fanaz 2013-12-27 19:55:07 (0)  
  Corolla T-Sport Vilnius Žinučių forume: 2432
  waco, o tikslas? Pradėti reiktų nuo tikslo, ko sieki :)

  Jeigu tai pykšt-pokšt, perki muilinę, jeigu tai mėgėjiška fotografija - perki brangią muilinę. Tarpiniai variantai, tokie kaip low-end veidrodiniai fotoaparatai yra tiesiog nesusipratimas. Jeigu imsiesi fotografijos su veidrodiniu fotoaparatu, pagrindinis dalykas bus optika. Norint padengti visą diapazoną reikės bent 3 objektyvų. O tai, priklausomai nuo poreikių, atsistos nuo kokių 4 iki keliolikos tūkstančių litų. Ar norėsis tai mauti ant silpno (tiek tiesiogine, tiek parametrų prasme) plastikinio fotoaparato "kūnėlio"? Vargu. Šioje srityje yra tokia arba/arba situacija. Tas "viduriukas" nevertas egzistavimo ir yra tik gamintojų išmislas. Imant kainų kategoriją iki kokių 2 kilolitų, į kurią ir taikai, dauguma high-end muilinių visokeriopai perspjaus veidrodinukus.
  Domazzzzz 2013-12-27 20:47:45 (0)  
  ST-182 (GTi 2.0) Vilnius - Alytus Žinučių forume: 99
  Siūlyčiau čia pasiskaitinėti : EfotoAtidaryti naujame lange
  Galėsi ir pasilygint visus fotoaparatus, ir video apžvalgas pasižiūrėti, o ir forume manau rasi ką nors apie juos :) Nes kiek pats ten peržvelgiau tai daug žmonių apie juos išdėstę savo nuomones, privalumus ir kt :)

  Toyota Celica 2.0 GTi
  tadastoppp 2013-12-27 21:22:42 (0)  
  Žinučių forume: 368
  turiu d5100 nuo jo pasirodymo rinkoj iki dabar :) mokejau gan daug, dabar gerokai atpiges. Siaip daiktas gan neblogas, labai didelis funkcionalumas, daug megpikseliu, kas leidzia cropint nuotraukas ir vistiek atrodo kaip originalas. Minusas manau butu tas, kad neturi AF varikliuko vidinio, tai reiskia, kad norint naudotis autofocusu reika pirkt objektyvus su af-s, tinka dauguma tamron, nikkor objektyvu, bet jie patikek oj ne is pigiausiu. Siulau iskart neimt kitinio objektyvo, nes teko rankose du kitinius turet - 18-55 vr ir 18-105 vr, tai abu yra ganetinai tamsus del ko didelio dziaugsmo fotografuojant nekelia. dar toks niuansas - sitas modelis neturi isorinio informacinio lcd (na to, kuris rodo pagrindinius fotoaparato parametrus), kas yra neitin patogu, nes tenka naudot arba pagrindini lcd, arba informacijos santrumpa ziurint per optika. Na jei bus klausimu apie si modeli tai kreipkis ir mano puses tai rekomeduoju ji tik jei nepagailesi nusipirkt salia priedu uz bent dviguba nei bodzio kaina :)