Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    klausimas del 5 gen. air bag'o

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: minjokas

    minjokas 2007-01-13 16:54:34 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Panevėžys Žinučių forume: 980
    tai va pas ka tokis daigtas yra? noreciau paklausti pas jus yra air bago lempute prietaisu skidelyje? nes pas mane pvz yra vairas su maisu ir ant tos apsaugos nuo sales (kur palubej kabo) yra lipdukas, kad tacka su maisu taciau kazkada bandziau ziureti pagal manuala kur davikliai ir ju neradau, tai dabar tokis pasimetimas, nes nezinau tacka su maisais ar ne, nes jei ten tik vairas uzdetas tai man jis nereikalingas, o jei viskas kaip priklauso tada tai geris skanu :) . beje pas mane net lemputei vietos nera prietaisu skydelyje, todel ten niekas ir nedega. tai va butu idomu suzinoti kaip pas jus.
    celica, toyota celica
    93m. st 182 raudona turlingas, Digital Designs garsas, visdar daroma
    AE86+ AE86
    tomykas 2007-01-13 17:01:42 (0)  
      Žinučių forume: 1748
    kazkodel itariu kad uzdetas siaip vairas su pagalve nuo kokios statskos...
    EX '91 Celica GT-i
    PylX Klubo narysModeratorius 2007-01-13 17:03:32 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Kaunas Žinučių forume: 2849
    galimas daigtas (nezinau) kad ten visas airbegas vaire yra ir smugio metu isauna :) praktiskai gali vaira ant kitos masinos uzdet ir bus su airbegu :) todel nera lempuciu elektronikos ir pan.

    bet situ klausimu zinios minimalios ir gali but kad nusisnekejau :) ) (nesidomejau tuo tik kazkada teko girdet)
    >PAST: Celica:3x 5gen GTI, 5gen GT4, 6gen ST, 7gen GT. Honda Civic: 6gen LSI, 7gen Type-R, Lexus IS...i know that cars:)
    >NOW: SAAB 9-3 2.0T MapTune Stage 1
    tomykas 2007-01-13 17:23:53 (0)  
      Žinučių forume: 1748
    PylX raše:
    galimas daigtas (nezinau) kad ten visas airbegas vaire yra ir smugio metu isauna :) praktiskai gali vaira ant kitos masinos uzdet ir bus su airbegu :) todel nera lempuciu elektronikos ir pan.

    bet situ klausimu zinios minimalios ir gali but kad nusisnekejau :) ) (nesidomejau tuo tik kazkada teko girdet)

    o tai kaip tokiu atveju airbagas suzinos kad smugis yra? be smugio daviklio priekyje ar kazkas tokio?
    EX '91 Celica GT-i
    Acura 2007-01-13 20:51:24 (0)  
    Volvo Vilnius Žinučių forume: 316
    pas mane yra airbag'as bet lemutes nera
    Uz atsakymus i durnus klausymus imam po 10 lt
    aklasis 2007-01-13 22:38:52 (0)  
    Ford Mondeo Vilnius Žinučių forume: 1601
    kazka viena ausimi girdejes kad airbagas veikia nuo smugio i vairo kolonele... or smth zodziu be daciku ;)
    Sold MR2 (first one in celica club)
    Sold H Civic B16
    Ford Mondeo (Family budget saver)
    milZinas Klubo narysModeratorius 2007-01-13 22:46:17 (0)  
    SSIII - Snaige Vilnius Žinučių forume: 1691
    Labai labai noriu tokio vairo... nes jis man graziau atrodo... tiesa sakant man visiskai vienodais bus ten maisas ar ne, nes tikrai nieko nepajunginesiu, tad jeigu nuspresi juo atsikratyt, as ji jamu ;)
    Computer addicts never die... They just go offline...
    +37O698O82I4
    minjokas 2007-01-14 01:14:47 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Panevėžys Žinučių forume: 980
    na aiskumas, siaip ten raso kad tipo srs airbag kazkaip sujunkgtas su vairuotojo dirzu. tai jauciu kad reiks biski paardyti plasmases, ir paziureti ar ten yra kas pajungta. ir tipo kad po 10metu kas 2 metus reikia juos patikrinti pas toyotos dylerius ar jie visdar veiksmingi. tai idomu butu suzinoti kiek tas patikrinimas kainuotu ir gal ten placiau galeciau suzinoti apie jo veikimo principa. na jei nuspresiu pasikeisti ar parduoti tikrai duosiu zinoti
    celica, toyota celica
    93m. st 182 raudona turlingas, Digital Designs garsas, visdar daroma
    AE86+ AE86
    PylX Klubo narysModeratorius 2007-01-14 17:57:21 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Kaunas Žinučių forume: 2849
    ten parasyta kad jis veiksmingas tik prisisegus :) )))))

    o jei inercinis tai jis nuo didelio smugio isauna gali ir nuemes vaira pabandyt gerai patrankyt-suzinosi :D
    >PAST: Celica:3x 5gen GTI, 5gen GT4, 6gen ST, 7gen GT. Honda Civic: 6gen LSI, 7gen Type-R, Lexus IS...i know that cars:)
    >NOW: SAAB 9-3 2.0T MapTune Stage 1