Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Ieskau Celicos 2002-2004 m

    Kategorija: Skelbimai

    Autorius: MartaPlacebo

    MartaPlacebo 2018-03-27 09:07:56 (0)  
    Honda Vilnius Žinučių forume: 15
    Sveiki,

    gal kas savo parduodat? :)
    Gal sitos kieno nors ir jusu?
    https://autoplius.lt/skelbimai/toyota-celica-1-8-l-kupe-coupe-2004-benzinas-6848501.html

    https://autoplius.lt/skelbimai/toyota-celica-1-8-l-kupe-coupe-2002-benzinas-6425041.html
    Don't forget to be the way you are!
    MaslLT 2018-03-27 11:20:34 (0)  
    mr2 sw20 150kw Vilnius Žinučių forume: 619
    Is aprasymo tai panasu kad verta demesio ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=ziwpmyGw5nw
    Domsy 2018-03-28 12:18:19 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Kaunas Žinučių forume: 923
    Pirmoji: turetu buti facelift, bet matyt buvo sukaltas priekis ir dabar uzdetas pre-facelift. Beto matosi kaip nesutampa spalvos kapotas->buferis, sparnas->durys. Taip pat vidinis dureliu apdailos is nuotrauko atrodo kaip is pre-facelift, o panele facelift. Nesakau, kad lengva surasti nedauzta, bet galima surasti dauzta ir tvarkingai surinkta. O sita atrodo kaip surinkta is ko papuole.

    Antroji: Labai matyta. Pliusas kad variklis 2ZZ-GE, bodykitas pavarges. O siaip reikia ziureti. tech stovi. BEto ji labai matyta, cia kazkieno is forumieciu buvusi, Gal Andriushka.

    As ziureciau tik antra.
    LEXUS IS250
    Ex.Toyota Celica
    Darechka 2018-03-29 10:13:24 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 695
    Antras variantas buvo mano. Gera masina. Be galo daug pinigu ir darbo buvo i ja ideta. Visa perinkta pakaba, isiurbimas, ismetimas, dar visokiu modu kruva. Is blogu dalyku tai priekis buvo dauztas, kebulas pavarges, amortikai jau tada buvo nauduoti ideti, tai kaszin ar liko pas juos resurso. Ir masina jau 3 metus nauduojama kito zmogaus, tai velnias zino kaip ir kas ten dabar yra. Jai turesi klausimu del jos -kreipkis. Mainais duosi pralekt jai nupirksi. 2zz variklis, geri prisiminimai.
    MartaPlacebo 2018-03-30 00:20:57 (0)  
    Honda Vilnius Žinučių forume: 15
    O wow, ačiū labai už patarimus. Ryt apžiūriu abi. Mano draugas mechanikas dirba su ralio mašinom, viena tikrai nepasitikėčiau savo jėgom tikrinant :) duosiu žinoti kokie įspūdžiai po rytojaus. jau ketvirti metai kaip domiuosi būtent celicom, bet prieš beveik tris metus neradau tinkamos ir pirkau ne celica, o dabar vėl grįžtu prie tos idėjos, kad verta vistik celica bent kartą gyvenime turėt. :) man kas liečia kėbulą, įbrėžimus, saloną nėr taip svarbu, susitvarkysiu. Svarbu nebūtų investicijų dėl variklio, tepalų deginimo, sankaba, kad nebūtų sudrožta.
    Don't forget to be the way you are!
    MartaPlacebo 2018-03-30 21:38:30 (0)  
    Honda Vilnius Žinučių forume: 15
    Apžiūrėjau abi šiandien. Pirma, kur 2004 12, tai su kompu nieko nerado, bet kaip ir rašei bamperis ne facelift, spalva skirias, tarpas tarp lempų yra, salonas idealus, galas irgi, bet priekis matosi , kad kaltas, ant didelių apsukų nebuvo daug dūmų, bet kiek per daug gal nei norėtųs. Išvada mechanikų - mašina kaip ir ok, rida maža, salonas liuks, bet dažyta, nelygiai padarytas priekis padangų vasarai nėr, biški dūmų yra, žodžiu ok, bet ne už 2950 eur, sako tokią max už 2300 imčiau. Ir tai pagalvočiau dar. Apžiūrėjau ir taviškę buvusią, patiko labiau, nors ir 2002, traukia gerai, dūmų jokių ant 6000 apsukų, salonas ok, reiktų ten minimaliai, bet čia ne bėda. Minusas, labai didelė rida, iš mylių konvertavus virš 300 k, yra pabraižymų ant bamperio ne vienas, sankaba keista pilnai, sakė mergina, kuris tris metus važinėja, kad jai patinka mašina, didelių investicijų nebuvo, apart sankabos per tuos metus. tepalo biški dapila kokį litrą, kažkiek ryja, bet nedaug. Tai iš tavęs įsigijo dar tebevažinėja, sakė norėtų pasilikt sau, bet vaikas mažas, nepatogu su kėdute gale, draugas sako imk keturių durų :) gal dar ką reiktų atkreipt dėmesį į ją? kol kas dieną pamąstysiu, bet galvoju reiktų vežti į TA, jei nenustato didelių trūkumų, imu ir tiek :) pravažiavau su abiem, mano jau žema mašina, man šiaip patinka tas, tik keista buvo, kad kojom ištiesus vietos daug, bet keliai vos ne į vairą remias, nes aš aukšta :D tektų įprast prie bėgių, kitaip nei mano, matomumo nulis tavo mašinoj, nes tamisntas galas, tai spėju nuimčiau plėvelę, nors ir gražiau taip. Mano opeliukas dabartinis coupe bertone 2.2., bet ima nesveikai kuro - kartais 12l mieste, nespaudžiant, nes mieste nelakstau aš , tik keliuose į Estiją, Latviją, kur ir galima visą malonumą važiavimo patirt :)
    Don't forget to be the way you are!
    Domsy 2018-03-31 20:01:25 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Kaunas Žinučių forume: 923
    Skonio reikalas, bet abieju salonus as jau vadinciau sutrintais. Pirmosios beje labiau. Ir is nuotrauku atrodo, kad facelift panele, o duru apmusalai pilki - pre facelift
    LEXUS IS250
    Ex.Toyota Celica