Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Protesto akcija prieš kuro kainų kilimą

    Kategorija: Sportas, lenktynės, renginiai

    Autorius: zycha

    zycha Klubo narysModeratorius 2010-04-08 08:32:20 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    Edvatronas Klubo narys 2010-04-08 08:37:27 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Tipo dalyvaujam ar kaip?
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    zycha Klubo narysModeratorius 2010-04-08 08:47:26 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    o tave tenkina kaip kinta kuro kaina Lietuvoje?
    Sheikhas Klubo narys 2010-04-08 08:57:59 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    reiketu celica klubui solidarizuotis su audi, tada visos ziniasklaidos priemones paskelbs, kad TCK irgi prisijunge prie akcijos, blablabla, reklama :)
    andrius_GT 2010-04-08 09:22:18 (0)  
    Opel Zafira OPC Vilnius Žinučių forume: 870
    kainos tai ziauriaus, kai prisimenu 2008 pabaiga kai dar galejau su GT4 kiekviena diena vazinet. o dbr jau ir 1.6 prabanga benzininis brangu darosi.
    bubu 2010-04-08 09:30:07 (0)  
    Žinučių forume: 1854
    Mane tenkintu kad bezinas butu nemokamas, bet protestuoti reikia del to, ka gali itakoti. Tokie renginiai kelia degaliniu nuostolius ir taip kaina dar dides. Geriau ta laika padirbeti, kad daugiau babkiu turetum ir benzo nusipirktum. Kazkokia beprasmiska akcija siekianti itakoti versla. Tas pats kad as protestuociau jog kazkas man uz puse kainos masinos savo neparduoda.
    zycha Klubo narysModeratorius 2010-04-08 09:35:07 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    bubu parašė:
    Mane tenkintu kad bezinas butu nemokamas, bet protestuoti reikia del to, ka gali itakoti. Tokie renginiai kelia degaliniu nuostolius ir taip kaina dar dides. Geriau ta laika padirbeti, kad daugiau babkiu turetum ir benzo nusipirktum. Kazkokia beprasmiska akcija siekianti itakoti versla. Tas pats kad as protestuociau jog kazkas man uz puse kainos masinos savo neparduoda.


    tavo požiūris man žinomas senai: geriau nieko niekada nedaryti, nieko nepakeisiu vis tiek, pasaulis per didelis, aš per mažas... totalus abejingumas.

    Bet ne visi tokie, ir kitiems ne vis vien.
    bubu 2010-04-08 09:50:14 (0)  
    Žinučių forume: 1854
    :) nu jo kai del 10 litų pariniesi 2 savaites tai vadinama kvaila. Nes veliau senatveje insulto gydymas kainuos daugiau. Tai pragmatiskas poziuris naudojamas versle skaiciuojant sanaudas ir gaunama nauda. Geriau per ta laika siuksles kieme man padetum rinkti tai butu butent tas dalykas, kuris tikrai pagerins tavo gyvenimo kokybe (http://mesdarom.ltAtidaryti naujame lange). O ne prie Rimi stoveti ir reikalauti nuolaidu kaip Maximoje. Si akcija butent tokia.
    Džigitas 2010-04-08 10:09:26 (0)  
    ST-160 (GT 1.6) Panevėžys Žinučių forume: 1538
    2 Bubu: ne viskas gyvenime yra pinigai ir ne viskas verslas. Svarbu atitinkamas poziuris. Si akcija yra tam,kad isreiksti nepasitenkinima, galimiir kitokie budai bet ir sis tinkamas.
    O kad lietuviai avinu ir durneliu tauta tai jau senai aisku. Sedi visi paburba ir tuom viskas pasibaigia. Vienetai bando kazka daryt, bet deja ju iniciatyvos nesulaukia palaikymo.
    shop.automanas.lt

    nissan 200 sx S13 - darbui
    celica AT-160
    celica ST-162- perdirbama
    bubu 2010-04-08 10:21:33 (0)  
    Žinučių forume: 1854
    Prie ko cia Lietuva. Lygini tu su karstais pietieciais (graikais)? Viskas su lietuviais gerai. Tik keli nenuoramos nepatenkinti viskuo. Mano poziuris paprastas, verslas turi daryti pinigus, jei Lenkijoje benzinas pigiau varai ten ir perki. Kai smarkiai nukris pardavimai tada nuleis kainas. Rinka jas reguliuoja. Kita kalba butu apie valdzios sprendimus, kuriuos turi itakoti jos pilieciai. As tikrai pasiunciu klienta kuris ateina ir aiskina uz kiek man pardavineti puslapius. Nes tai zeidzia mano darba. Tai del to siuo klausimu mano poziuris nepajudinamas.