Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas
Šiuo metu prisijungę vartotojai


  Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

  Trukcioja automobilis

  Kategorija: Celica 5 karta

  Autorius: Badinyna

  Badinyna 2021-10-03 21:45:13 (0)  
  ST-182 (GTi 2.0) Plungė Žinučių forume: 11
  Sveiki. Is po variklio remonto atsirado tokiu problemu, atleidus akseleratoriaus pedala, pradeda trukcioti automobilis, lyg jotu. Kuro sanaudos didesnes manau nei turetu but, su 20 litru mieste nuvaziuoju +- 120 km, vaziuojant ekonomiskai, nelakstant, seniau taip nerydavo. O ir trauka automobilio manau turetu buti didesne zymiai, nei yra dabar. Gal kam taip buve arba gal zinote, kas cia galetu buti ?
  Sheikhas Klubo narys 2021-10-08 08:20:52 (0)  
  ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
  "Iš po variklio remonto" keista skamba :) O ką remontavo, kas remontavo, tegul ir sutvarko.
  Ar visos vakuminės šlangelės tvarkingai sujungtos.
  koltas 2024-01-15 17:32:53 (0)  
  Vilnius Žinučių forume: 33
  Badinyna parašė:
  Sveiki. Is po variklio remonto atsirado tokiu problemu, atleidus akseleratoriaus pedala, pradeda trukcioti automobilis, lyg jotu.Atidaryti naujame lange Kuro sanaudos didesnes manau nei turetu but, su 20 litru mieste nuvaziuoju +- 120 km, vaziuojant ekonomiskai, nelakstant, seniau taip nerydavo. O ir trauka automobilio manau turetu buti didesne zymiai, nei yra dabar. Gal kam taip buve arba gal zinote, kas cia galetu buti ?


  Sveiki,

  Pagal jūsų aprašymą, galima įtarti, kad turite problemų su droselio valdymo sistema. Droselio valdymo sistema yra atsakinga už tai, kad variklis gautų tinkamą oro ir kuro mišinį. Jei ši sistema veikia netinkamai, tai gali sukelti problemų, tokių kaip automobilio trukčiojimas, padidėjusios degalų sąnaudos ir sumažėjęs variklio traukos stiprumas.

  Štai keletas galimų priežasčių, kodėl po variklio remonto atsirado šių problemų:

  - Droselio jutiklis arba droselio valdymo blokas yra sugedęs arba neteisingai sumontuotas. Droselio jutiklis siunčia signalą variklio valdymo moduliui (ECM), kuris naudoja šį signalą norint apskaičiuoti, kiek oro ir kuro reikia tiekti į variklį. Jei jutiklis yra sugedęs, ECM negaus teisingo signalo, o tai gali sukelti problemų, tokias kaip automobilio trukčiojimas. Droselio valdymo blokas yra atsakingas už droselio vožtuvo valdymą. Jei blokas yra sugedęs arba neteisingai sumontuotas, tai taip pat gali sukelti problemų su droselio valdymo sistema.

  - Droselio vožtuvas yra užterštas arba sugadintas. Droselio vožtuvas yra atsakingas už oro ir kuro mišinio srautą į variklį. Jei vožtuvas yra užterštas arba sugadintas, tai gali sukelti problemų su droselio valdymo sistema.

  - Variklio valdymo modulis (ECM) yra sugedęs arba neteisingai sukonfigūruotas. ECM yra atsakingas už visų variklio sistemų veikimą. Jei ECM yra sugedęs arba neteisingai sukonfigūruotas, tai gali sukelti įvairias problemas, įskaitant droselio valdymo sistemos problemas.

  Norėdami nustatyti, kas sukelia jūsų problemas, rekomenduojama kreiptis į kvalifikuotą automobilių mechaniką. Mechanikas galės atlikti diagnostiką ir nustatyti, kas sukelia problemą.

  Štai keletas dalykų, kuriuos galite patikrinti patys prieš kreipdamiesi į mechaniką:

  - Patikrinkite, ar droselio jutiklis ir droselio valdymo blokas yra tinkamai prijungti ir ar nėra akivaizdžių pažeidimų.

  - Patikrinkite, ar droselio vožtuvas nėra užterštas. Tai galite padaryti atidarydami droselio sklendę ir pažiūrėdami, ar nėra apnašų ar kitų teršalų. Jei vožtuvas yra užterštas, jį gali tekti išvalyti arba pakeisti.

  - Patikrinkite, ar variklio valdymo modulis (ECM) nėra pažeistas. Tai galite padaryti naudojant diagnostinį skaitytuvą. Jei ECM yra pažeistas, jį gali tekti pakeisti.