Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas
Šiuo metu prisijungę vartotojai


  Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

  Celica 6gen cypimas salone ir po kapotu

  Kategorija: Celica 6 karta

  Autorius: cfanas

  cfanas 2018-02-11 21:24:09 (0)  
  AT-200 (ST 1.8) Klaipėda Žinučių forume: 2
  Sveiki, ieškojau daug kur internete, bet vistiek nerandu kažko panašaus. Žodžiu nusipirkus celica, salone iškart buvo cypimo garsas. Jis atsiranda užvedus, bet ne iškart o kažkur per pusę minutės nuo šalto užvedimo, ir vis garsyn kol girdisi puikiai. Galvojau, kad čia su elektra kažkur trumpina ar laidai. Pradėjau nuo mago, bet atjungus viską vistiek cypia. sujungus ar išjungus lempas vistiek cypia, pečiuko padėtis, išjungta ar ne, vistiek cypia. Garsas girdimas salone prie skydelio ir po kapotu prie salono šlangos prie sienelės ties vairu(pridėsiu nuotrauką). Automobilis su dujom paprastom. Pagazavus cypimas pritilsta, o ant laisvų pagarsėja. Gal kas turi idėjų?
  Tomka5 2018-02-13 09:29:48 (0)  
  AT-200 (ST 1.8) Vilnius Žinučių forume: 13
  Kyla minciu kad gal signalizacija jai yra tai gal kaip susijusi arba gal yra pajungtas koks nedidelis garso stiprintuvas kurio tu neradai. Nors tuomet cypimas girdetusi per koloneles... O tas cypimas tolygus ar cip cip cip? nekaltas Jai kada buni vln galim paziureti. As 2 tokes turiu.
  cfanas 2018-02-13 21:56:36 (0)  
  AT-200 (ST 1.8) Klaipėda Žinučių forume: 2
  Signalizacija yra kažkokia kaip suprantu, nors neturiu jokio pultelio, bet darant duris, mirksi lemputė ant vairo kolonėlės išvesta, kaip suprantu neoriginali. Iš pradžių irgi galvojau kad tai garsas iš kolonėlių.. O garsas tai pastovus, tiesiog pastovus nenutrūkstantis cypimas, duodant apsukų jis sekundei prityla ir vėl pagarsėja. Kai pirkau ją, šeimininkas sakė, kad čia cypia dujų reduktorius, nors jis visai kitoj pusėj po kapotu stovi, o ir garso jokio iš jo nėra :(