Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    7gen celica 00'-04'm vs hyunday coupe 02'-05'm

    Kategorija: Celica 7 karta

    Autorius: Toxis

    Toxis 2007-07-26 10:25:46 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 5
    hedo raše:
    OT:
    kokiam cia mr'e i gala sutilpai? :D :D



    ash kalbejau apie sedejima.. hm.. pasakyt priekyje butu ganetinai keista mr2 atveju:) .. prie vairo. t.y. mano shvogrius netelpa keleivio sedynej, jei stogas nenuleistas (jis ~2.x m:) man su savo ~1.78m prie vairo buvo pats tas, net gal vos vos i prieki sedyne norejosi truktelt;)

    kitas reikalas, ash chia vakar pamaschiau, vistiek reiks imt paskola ish banko (ar lizingas, ar paskola) 5 metams.. tai shtai jei po kokiu 23 metu prisireiks parduot mashina del kokiu nors priezhaschiu (sheimos pagausejimas ar dar kas:) ... jei mokestis bankui bus ~400450 lt (pradiniui kokiu 610klt turesiu) taigis per pora metu bankui atiduosiu ~10klt, o shtai kaip mashinos nupigs per tuos pora metu? ar shiandien pasiimes uzh 30k mashina po poros metu ja dar sugebesiu uzh kokiu 20k prastumt? idomu kaip tiek su celica tiek su coupe'u iburonu
    Sheikhas Klubo narys 2007-07-26 10:34:06 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    Toxis raše:
    kitas reikalas, ash chia vakar pamaschiau, vistiek reiks imt paskola ish banko... ... jei mokestis bankui bus ~400450 lt (pradiniui kokiu 610klt turesiu) ...idomu kaip tiek su celica tiek su coupe'u iburonu

    ne cia pataikei, su 610 000 Lt tikrai i situos automobilius neverta ziureti :D
    sietlas 2007-07-26 10:37:50 (0)  
    Civic Vilnius Žinučių forume: 95
    Toxis raše:
    hedo raše:
    OT:
    kokiam cia mr'e i gala sutilpai? :D :D



    ash kalbejau apie sedejima.. hm.. pasakyt priekyje butu ganetinai keista mr2 atveju:) .. prie vairo. t.y. mano shvogrius netelpa keleivio sedynej, jei stogas nenuleistas (jis ~2.x m:) man su savo ~1.78m prie vairo buvo pats tas, net gal vos vos i prieki sedyne norejosi truktelt;)

    kitas reikalas, ash chia vakar pamaschiau, vistiek reiks imt paskola ish banko (ar lizingas, ar paskola) 5 metams.. tai shtai jei po kokiu 23 metu prisireiks parduot mashina del kokiu nors priezhaschiu (sheimos pagausejimas ar dar kas:) ... jei mokestis bankui bus ~400450 lt (pradiniui kokiu 610klt turesiu) taigis per pora metu bankui atiduosiu ~10klt, o shtai kaip mashinos nupigs per tuos pora metu? ar shiandien pasiimes uzh 30k mashina po poros metu ja dar sugebesiu uzh kokiu 20k prastumt? idomu kaip tiek su celica tiek su coupe'u iburonu

    kainos poziuriu, tai celica visa galva pranasesne, tas jau mineta !!!
    paziurek kiek kainuoja 6g. celicos 8-10 metu. bs aisku kiek kainuos celica 7g. po 2-3metu. ir jei imsi finansini lizinga reikia imti su likutine verte, kad nemoketum pinigu tiek daug (kam moketi uz nenaudojama turto verte :) - palukanu daugiau sumokesi . bet kaip pasakytu... dabar pinigai vertingesni nei rytoj.;)
    172...W :)
    vjakucionis@gmail.com;
    mb.865825525
    tomykas 2007-07-26 14:16:36 (0)  
      Žinučių forume: 1748
    zycha raše:
    tomykas raše:
    tiburonas uz celica yra minkstesne aplamai masina. po tiburono i celika atsisedus tai kaip ant taburetes :)

    .. ir tuo dziaugiuosi. O man ir stock buvo per minksta todel susidejau reguliuojamus ammo ir uzkietinau. va dabar jauciu masina geriau. Stock 7gen per minksta man.
    Zinoma.. jei 7gen perkama kaip blondinei vazineti.. tai reikia kaip minksciau kad butu :D .. juk cia komforto automobilis :D :D
    O seip... del Tiburono, tai labai nuvilia stock variklis. 2.7L ir tik tiek galios! As tikeciau na bant jau kokiu 200-230ag is tokios kubaturos... gal nebent variklis turi labai dideli potenciala galios kelimui?

    kiek zinau tai sitas variklis tikrai dideli rezerva turi. amerikonai deda turbo kitus ir superchargerius ir ant stock sistemos dakelia iki 250 whp uzhsimerkus...
    EX '91 Celica GT-i
    Adrijus 2007-07-26 23:58:34 (0)  
    Jetta/Bora Wagon Atlanta, JAV Žinučių forume: 272

    HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And Inexpensive...
    got boost?