Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    7gen celica 00'-04'm vs hyunday coupe 02'-05'm

    Kategorija: Celica 7 karta

    Autorius: Toxis

    Toxis 2007-07-24 14:59:38 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 5
    Sveiki rudeni planuojam su zhmona pirkt nauja oporata, koleikas akys krypo tik i hyunday coupe, bet dabar pradeda krypt ir i celica. taigis ishkile klausimai palyginimui ar tiesiog klausimai apie celica:)
    (greichiausiai zhiuresiu i standartines 1.8l geriausia automatus
    - Kuro sanaudos kiek chia perskaichiau labai skiriasi - ijungus pencininko rezhima imanoma ir i 89 mieste sulyst (ar realiai vilniuj su automatu sulendama iki 10 l?)
    - Kaip su eksplotacija? kokios pagrindines ligos, kas genda? kaip su detalem (sulyginus su tuo pachiu hyundaychiku)?
    - Kaip su vieta gale? ar ji tik del grozhio? ar imanoma pora snukiu sukisht (su zhmona neesam aukshti, nevazhinejam "pa maximumu atsitrauke atgal"... druzhiko mr2 tilpau, net vos vos i prieki norejosi truktelt:)
    - Kaip su vieta bagazhinej? ar irgi tik del grozhio (niu, mr2 shioj vietoj turbut niex neperspjaus:) ... kadangi esu bishki pamishes, butinas atributas bagazhinej yra subasstiprekas, ar idejus shiuos du lieka dar vietos kadir pirkiniu maishui?
    - Kaip su pravazhumu? Zhiema dirbi sniego valytuvu, ar ji uzhtenkamai aukshta? ar vazhiuojant zhvyrkeliu reikia judet 30 kmh ir ishshokt kiekviena didesni akmenuka nuspirt? =)
    - Kaip su patogumu salone, kiek machiau chia yra ir kazhkas ish hyunday coupe forumo, palygint shiu dvieju oporatu vidu gal galit (nei vieno nesedejau
    emachiau vidaus)? ar toks pats pigus kaip nauju korolu ar smagus?
    - kaip su stabilumu? ar vazhiuojant autostradoj 150 nebeimanoma vazhiuot pirma juosta nes ten ishvazhineta furu ir meto (kaip mano kibira) nerealiai...?
    - Ish kur labiau apsimoka pirkt standartishkai kokio autopliuso, ar ish jav (turiu pazhystama uzhsiiminejanti tuo, gal butu imanoma tartis)?
    - Kaip su vagiamumu, tiek pachio oporato, tiek jo daliu, ar pastachius kieme nereikia shokinet prie lango, nes pacukai tik ir taikosi nulupt koki moldinga ar dar koki biesa?

    ir apskrytai ar smagi mashina (chia jau kiekvieno subjektyvi nuomone, bet vistiek...)

    dekui uzh protingus atsakymus ir sorry uzh durnus klausimus

    (sorry, jei kurie nors klausimai kartojasi... stengiausi perzhiuret foruma priesh rashant)
    Julius 2007-07-24 15:05:20 (0)  
    Subaru Legacy Kaunas Žinučių forume: 1327
    pagal visus tavo klausimus ir norus tau reiketu kokio nors universalo ;)
    [OO==[][]==OO]
    ViR2 2007-07-24 15:08:10 (0)  
    911 Kaunas Žinučių forume: 2880
    man taip pat pasirode, kad labiau bagal kriterijus koks wagonas ar sedanas tiktu :)
    '10 Alfa Romeo MiTo 155
    '65 Porsche 911
    Ex Celica GTi, ex Supra MKIII Turbo
    www.TUKA.lt
    Bixaz Klubo narys 2007-07-24 15:15:25 (0)  
    ex ST-182 K.Naumiestis-Kaunas Žinučių forume: 845
    del hyundai coupe pliusu ir minusu, tomykas galetu tau placiai apsviest :)
    Degtinė - mūsų priešas, bet kas sakė, kad mes priešų bijom - sunaikinkim ją :D :D
    Toxis 2007-07-24 15:57:01 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 5
    Bixaz raše:
    del hyundai coupe pliusu ir minusu, tomykas galetu tau placiai apsviest :)


    tai shtai apie hyundayu man jau shy bei ta (berods netgi tas pats tomykas) rashe hyundayjau forume:)
    Gytis 2007-07-24 15:57:54 (0)  
    Celica Vilnius Žinučių forume: 719
    nu kodelgi iskart karavano.
    Pagal mane tai celica atitinka visus kriterijus..
    i 10 l su vvt-i manau tilpsi
    eksploatacija mano galva brangi, bet nezinau kaip skiriasi lyginant su hiundajum
    vietos gale yra nedaug, bet mergos jei nedvimetrines tai telpa
    Bagazine manau kad labai didele. Tilps ir keleta subu :)
    Su standartine pakaba pravazumas normaliai ir ziema. Turiu omeny miesta, po miskus ziema neteko daug vazinet.
    nu viskas, tingiu toliau... :)


    sietlas 2007-07-24 16:09:48 (0)  
    Civic Vilnius Žinučių forume: 95
    del celicos: viskas priklauso kokia nusipirksi ir kaip priziuresi:P kainos normalio as apie tas kurios yra dazniausiai keiciamos stabdziai... ir visos kitos tam tikram kilometrazui suejus :D masina kuri "prilipo " iskart. bagazinej vietos uzteks tikrai, jokio diskonforto ziema (bet pas mane nera front bamperio tuninguoto :) jokiu problemu su ivaziavimu i kiema ir t.t.
    is kur pirkt nera skirtumo, svarbu nesulipdyta is 6 auto :D
    del automato jau rase, kad netinka 7g tyliu
    172...W :)
    vjakucionis@gmail.com;
    mb.865825525
    Toxis 2007-07-24 17:04:01 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 5
    agha... nius, shkias, dekui uzhu komentarus, manau turesiu dar daugiau galvos skausmo bandydamas ishsirinkt, dabar jau tarp celicos ir coupe'o:)
    acton 2007-07-24 18:27:22 (0)  
    celica vilnius Žinučių forume: 92
    pasakysiu savo nuomone:
    hyundayus gera masina ir usa jos pakankamai kokybiskom skaitomos panasiai kaip ir toyotos, taciau cia jos nlb vertinamos greit nuverteja.
    Toyota po daugiau nei 2 metu explotavimo vln gatvemis. vasara 10-11 ziema 12-14 ima. Paskutini baka pabandziau taupyt tai isejo 9 ltr 100km. grynai mieste. Jei uzmiestyje patogu keliaut tai tik 2 zmonems na is bedos 3. bagazine man yra didele susimetu visad ka noriu ir ko man reikia. Valdymas ir stabdziai geri, labai stabili, nelabai komfortiska del standzios pakabos ir nelabai tyli ypac prie didelio greicio. Ziema turint geras padangas vaziuoji kur nori proto ribose. Per du metus nieko nedariau t.y. niekas negedo. Pacukai nieko nenulupo Siaip celica geras auto palyginus panasios klases automobilius neblogai islaiko savo verte tik gal biski brangokas.
    tomykas 2007-07-24 18:39:21 (0)  
      Žinučių forume: 1748
    hyundajaus faktas detales pigesnes tiek einamos tiek ir remontines.

    kuro sanaudos 2.0 litru hyundajaus ir 1.8 gt celikos manau panasios... (1.6 hyundajaus net neziurek, daugiau negu 2.0 ryja ir nevaziuoja + patikimumo nera)

    vietos manau tiek pat kiek ir celicoj viduj.

    ant kelio stovi puikiai. kaip karve prilipus :)

    del aukscio. nzn kaip 7gen. bet su hyundajum nebuvau dar niekur uzhkliuves su dugnu :)

    na ir ne mano vieno manymu hyndajus grazesne masina uz celica :)

    faktas kad paciam plukdytis is USA pigiau betkuriuo atveju..

    pliusas kad nevogiama masina hyundajus. bei is isores nera ka nulupti narkomanam ant petakelio... :)

    del vertes tai tikrai hyundajaus verte greiciau truputeli krenta..
    EX '91 Celica GT-i