Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Priekinių durų garsiakalbių instaliacija (pic's)

    Kategorija: Celica 7 karta

    Autorius: Jaunius

    Jaunius 2008-03-16 14:50:56 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    Na ka, is ansksciau buvo padaryta pilna duru vibro izoliacija su bitumu, beliko pagaminti ziedus garsiakalbiams is MDF bei padaryti triuksmo/garso izoliacija. Pridedu kelias nuotraukas, sorry uz mobiliakine kokybenekaltas
    Pradzia:
    Atidaryti naujame lange
    Taip buvo padaryta is anksciau:
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Ziedu gaminimas:
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Pritvirtinti ziedai (is nuotrauku gal ir nematyti, bet pritvirtintas vienas ziedas is isorines skardos puses, kitas - is vidines puses):
    Atidaryti naujame lange
    Uzklijuotas specialus klijuojamas temperaturiniams pokyciams atsparus porolonas:
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Atidaryti naujame lange
    Panaudota truputi veltinio:
    Atidaryti naujame lange
    Ideti garsiukai Rainbow CSX 265 2-way 6,5" compo set max power 150W:
    [img]Atidaryti naujame lange[/img]
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    acc 2008-03-16 16:05:24 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 11
    Kur galima nusipirkti tokio porolono? specialus klijuojamas temperaturiniams pokyciams atsparus porolonas? :)
    Jaunius 2008-03-16 16:26:25 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    acc raše:
    Kur galima nusipirkti tokio porolono? specialus klijuojamas temperaturiniams pokyciams atsparus porolonas? :)


    kazkokioj dazu parduotuvej Kauno gatveje, tik va pavadinimo nepamenu, ten ir bitumu prekiauja normalia kaina. o siaip tai daug kur galima siu medziagu rast, nera dideles problemos.
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    Domsy 2008-03-16 16:52:42 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Kaunas Žinučių forume: 923
    Sakyk kiek visko dejai :) metrais.
    Durys labai pasunkejo?
    LEXUS IS250
    Ex.Toyota Celica
    Jaunius 2008-03-16 17:06:30 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    Domsy raše:
    Sakyk kiek visko dejai :) metrais.
    Durys labai pasunkejo?


    Pasunkejo, bet ne tiek daug kaip gali atrodyt, na max po kokius 10 kg ant duru.
    Kitoj temoj rasiau ka anksciau dariau:
    "1. bitumu klijuotos priekiniu duru vidines-ishorines puses - bitumo ~1.5m2
    2. garso izoliacine juosta klijuotos priekiniu duru vidines puses - ~0.5 rulono 7 cm plocio juostos
    3. vandenio negerianciu porolonu klijuotos priekiniu duru ishorines puses
    4. bitumu klijuotos galiniu arku vidines-ishorines puses - bitumo ~1m2
    5. garso izoliacine juosta klijuotos galiniu arku vidines-ishorines puses - ~0.5 rulono 7 cm plocio juostos
    6. bitumu klijuotas dugnas (dalinai) - ~1.5m2
    7. garso izoliacine juosta klijuotas dugnas (dalinai) - ~ 1 rulonas 7 cm plocio juostos
    8. vandenio negerianciu porolonu klijuotas dugnas (dalinai)
    9. skaidriu silikonu ushsandarintos duru rankenos, skersiniai duryse ir kt. barshkancios detales".

    O sitam etape tai svorio nedasidejo, gi tik porolona klijavau. Porolonas lapais kazkur 0,5/1 m, suejo lygiai du lapai.
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    zycha Klubo narysModeratorius 2008-03-16 22:40:45 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    tai bendorj sumoje gavosi papildomo svorio kaip vienas keleivis? ne
    Jaunius 2008-03-17 07:36:28 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    zycha raše:
    tai bendorj sumoje gavosi papildomo svorio kaip vienas keleivis? ne


    na nemazai, nemazai gavosi, nu bet gal ne tiek kiek keleivistyliu
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..
    Adrijus 2008-03-18 01:28:21 (0)  
    Jetta/Bora Wagon Atlanta, JAV Žinučių forume: 272
    oho, po tokios izoliacijos ir toyota gali tapti tyli kaip kokia vokiska masina :D Turetu groti graziai po sitiek darbo, gal video bus? :)
    got boost?
    hedo 2008-03-18 09:34:31 (0)  
    ZZT-230 (GT 1.8) Vatikanas Žinučių forume: 1313
    nice, as dar duryse tarp strypu ir skardos dejau silikono, duru skarda gavus garso megsta i tuos strypus vibruot. Papildomai issiardyk rankena (labai lengvai +/- 2 varztai) ir pereik su silikonu.

    p.s. o kur aukstadaznis? ne standartinej vietoje?
    p.s.s. as krosus kisau i duru vidu, apsyvke lengviau uzsidejo.
    tai yra mano nuomone, kuri gali nesutapti su Jusu nuomone. As tikrai jos nepersu ir neprasau ja aklai vadovautis. Darykite ka norite ir kaip norite! Copyright by milZinas©2006
    Jaunius 2008-03-18 09:51:04 (0)  
    ex CELICA GTS Vilnius Žinučių forume: 254
    hedo raše:
    nice, as dar duryse tarp strypu ir skardos dejau silikono, duru skarda gavus garso megsta i tuos strypus vibruot. Papildomai issiardyk rankena (labai lengvai +/- 2 varztai) ir pereik su silikonu.

    p.s. o kur aukstadaznis? ne standartinej vietoje?
    p.s.s. as krosus kisau i duru vidu, apsyvke lengviau uzsidejo.


    jap, uzsilikoninta ir strypai, ir rankenos (kazkada anksciau berods tavo duotu patarimu pasinaudojau:D )
    aukstadazniai standartinese vietose, bet matyt teks perkelt i statramscius, nes nelabai taisyklingai scena formuojasi. o krosus tai pabijojau kist i duru vidu, ten vanduo megsta pabuttaip
    gyventi, galima sakyti, man nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, aš numiriau..