Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Kaput dezei ST185

    Kategorija: Celica STxx5

    Autorius: Birbirbir

    eddie_gt4 2009-01-17 22:56:05 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    Birbirbir parašė:
    Nu pas mane pagrindinis velenas nuejas bus (bent jau visi kas girdejo, ziurejo ar bande taip mano)

    na tai imk is manes visa deze - pigiai atiduodu, turesi kruva daliu ir OEM'ine sankaba
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    Birbirbir 2009-01-17 23:15:37 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Dar pagalvosiu ka daryt kadangi buvo taupyta su intencija pavasari keist cielka i kita toyta o dabar tvarkant deze damusinet neapsimokes ir kadangi lieka lysnu bapkiu tai kurpiu planeli bet sakau noriu pasvert finansu tai iki vasario niekur neskubu
    periferija
    eddie_gt4 2009-01-21 11:25:05 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    Talismanas parašė:
    eddie_gt4 parašė:
    ui kaip negerai cia parasei, bukvaliai sugadinai man visa bizni knockout :D

    toks ir biznis, negi norisi parduoti nepilnai veikianti daikta. Nors pagalvojus, jei is taves pirks ta deze, tai is dvieju deziu surinkti viena gerai veikiancia manau imanoma taip

    ne, ne ta prasme - as tiesiog tikejausi, kad tu deze buvai sutvarkes, o velesnis savinkas/-ai jos nespejo damust :D
    o cia va paaiskejo, kad sinchrai vis tik nebuvo pakeisti, tad ir dezes kaina, atatinkamai, mazeja... knockout
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo
    Birbirbir 2009-01-25 18:49:54 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Nu ok pastebejimai ir seip pamastimai ir patarimai butu naudingi...Mano pasirinkimas (gal jus kitaip manot isklausyciau) St205 dezuteAtidaryti naujame lange Fidanza SmagratisAtidaryti naujame lange Na ir kas beko reik su sankaba kazka mastyt nes pastaroji nelabai tokia buvo pagal kaikuriuos matmenis tai galvoju gal fx300?! seip nerizikuociau ir imciau kito gamintojo, bet kadangi diskatorius cluchmasteriu tai susitaupytu jei pirkciau tik sankabos diska, ar jokios kritines reiksmes neturi jei idesiu kito gamintojo sankabos diskiuka? Pasisakykit kas zinot/suprantat busiu dekingas:)
    periferija
    zycha Klubo narysModeratorius 2009-01-26 08:00:32 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    Birbirbir parašė:
    Nu ok pastebejimai ir seip pamastimai ir patarimai butu naudingi...Mano pasirinkimas (gal jus kitaip manot isklausyciau) St205 dezuteAtidaryti naujame lange Fidanza SmagratisAtidaryti naujame lange Na ir kas beko reik su sankaba kazka mastyt nes pastaroji nelabai tokia buvo pagal kaikuriuos matmenis tai galvoju gal fx300?! seip nerizikuociau ir imciau kito gamintojo, bet kadangi diskatorius cluchmasteriu tai susitaupytu jei pirkciau tik sankabos diska, ar jokios kritines reiksmes neturi jei idesiu kito gamintojo sankabos diskiuka? Pasisakykit kas zinot/suprantat busiu dekingas:)


    Problemu su kito gamintojo disku neturi būti. Kas dėl Fidanza, tai labai brangi iš UK, verčiant į litus. USA fidanza 309usd +80usd shipping. Man reikia Fidanzos taip pat :P
    Birbirbir 2009-02-22 18:47:18 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    SkirtumaiAtidaryti naujame lange Va neatsisakyciau savo keramikeles sankabeles jei nebutu su tais slicais bairiu tai pagalvojau gal yra galimybe kad man ta diskiuko centrini zieda galetu perdayt?! jei taip tai kaip su laikymu... idejau ta video nes is daug ko girejau kad skirtumas yra gan didelis tarp lapeliu skaiciaus bet tam video sako kad jis ganetinai nereiksmingas ir diskatorius yra pritaikytas kazkokiai konkretesniai sankabos diskiuko rusiai tai taip... na zo paziurekit seip gan idomiai... vel prasau patart ka rinktis ( nenoriu oem :) ) kevlaras, metalokeramika, keramika? didelis dekui:)
    periferija
    Birbirbir 2009-03-13 18:14:22 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    em iskilo klausimas gal kiek tupas bet gal kas patikslins... kadangi st185 ir st205 deziu tvirtinimai nesiskiria o as jamu st 205 deze tai iskilo klausimas koki smagrati reiktu imt st 205 dezei ar nera skirtumo kaip ir tarp deziu?:)
    periferija
    Birbirbir 2009-03-13 21:35:18 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    durnas klausimas uzdaviau o poto pagalvojaunekaltas :D
    periferija