Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Kaput dezei ST185

    Kategorija: Celica STxx5

    Autorius: Birbirbir

    Birbirbir 2009-01-11 19:41:13 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Na ka nesiseka man su cielka tik sutvarkau ir baukst vel nesamoniu paduoda. Taigi si kar deze suejo i trasa, gerai bent jau tas, kad galiu pasiguost tuo, kad tikejausi ir laukiau kada taip nutiks. Buvo taip atvaziavau i vieta be problemu sutvarkiau pora reikaliuku sedu atgal uzsikuriu isminu sankaba (nieko neiprasto) bandau mest begi atmete ir kai pradejo šiugždent iš dezes, toks garsas kad nuluzo kazkas ir ten malasi, uzgesinau, pamasciau kad galetu but mova 1mo 2ro ž nuejus... pakuriu ir bandau mest trecia gaike nieko ir tas pat su visais, jei imigiu sankaba nustoja leist garsus, atleidziu, vel pradeda tarsket barsket ir pan. taigi prasau patart kokia kaina butu protinga pirkt ciela deze seip noretusi f154 (berods sita ant st205 kabinasi)bet tada kaip su perdavimais galini difa ir keist?, o gal dar jei galima kazka priburt?
    periferija
    Edvatronas Klubo narys 2009-01-11 20:02:24 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Na dar sankaba gali but, gal ten susimale, nusiimk pirma deze, tada bus matyt...
    Bet kiek pamenu tvarkei gi tu deze... ar cia atmintis mane paveda..
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Birbirbir 2009-01-11 20:07:58 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    Tvarkyt tvarkaiu bet ne viska... broblema ta kad darysiu viska pats na bent jau noriu bet pasmane yra turbut baisiausia tokiu darbu problema kad neturiu garazo tai geriausi butu kad nuemes as ta deze jau iskart tureciau sprendima
    periferija
    Edvatronas Klubo narys 2009-01-11 20:11:52 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Birbirbir parašė:
    Tvarkyt tvarkaiu bet ne viska... broblema ta kad darysiu viska pats na bent jau noriu bet pasmane yra turbut baisiausia tokiu darbu problema kad neturiu garazo tai geriausi butu kad nuemes as ta deze jau iskart tureciau sprendima

    Nu gerai aisq taip butu... bet gal ne dezej problemas, pvz sankaboj... o tu nusipirksi kita...
    o isjungus varikli, begiai isimeta?
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Birbirbir 2009-01-11 20:14:23 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    ju net nera nes sprikta duodi ir ikrenta sankabos neimynus, garsas zveriskas, begei susimeta tiksliau susispriktina atrodo kad visa subliuskus butu
    periferija
    Edvatronas Klubo narys 2009-01-11 20:18:12 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Boston, UK Žinučių forume: 3796
    Ai tai deze tada... Sheikhas man rodos turi...
    O ka tinka nuo st205?
    Gyvenimas prasideda nuo 3000rpm...
    Birbirbir 2009-01-11 20:19:35 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    nu jo tipo grazei be prievartos viskas uzsimauna, tik man idomu kaip su perdavimais ir galiniu difu ar papildomo modingo reikes ir jei taip ti kokeis mastais ps: zinau kad uzsideda bet buriant ar ne?
    periferija
    Grigarasas 2009-01-11 21:35:11 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Vilnius-Panevėžys Žinučių forume: 270
    Na kas tau pasakysiu, damusta ji pas tave matyt buvo :( Seip tai gal dadejo tai kad sankaba keramikine. Juk rase ir Eddie jog jei desi tokia sankaba, tai tikimybe kad pareis deze ar kurios kitos dalys smarkiai isauga. O tu dar nebuvai nei MBC isidejas ir pirma antra pas tave turba nepusdavo taip kaip visomis likusiomis :) Manau kad pas Sheikha arba pas Eddie gal dar net rasi normalia greiciu deze, o apie ST 205 deze gali tik pasvajoti. Lietuvoje rast be sansu, o is UK parsisiusti kainuos dahuja ir da biski. Nebent paiimt is UK koki lupta ST 205 ir paleisti ji ant daliu, tai it turba galetum pamodinti ir deze ir reduktorius butu. Bet kai tike investuosi tai pagalvok ar nenupirksi uz tuos pinigus kokios EVO su 275 AG stock :)

    Birbirbir parašė:
    nu jo tipo grazei be prievartos viskas uzsimauna, tik man idomu kaip su perdavimais ir galiniu difu ar papildomo modingo reikes ir jei taip ti kokeis mastais ps: zinau kad uzsideda bet buriant ar ne?
    Birbirbir 2009-01-11 21:43:28 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Kaunas-Vilnius Žinučių forume: 1028
    nu jabajuj radau nuo st205 nusiustu ten vietoj pas pazystamims o kitas kolega parvestu tai siuntimo kosminiu kainu isvengciau... o kad damusta buvo tai tikrai zinau nes prie akiu isrinkta ir buvo pasakyta kas kaip ir kad nera gera kondicija... o sheikhas ne kartu su mataru damuse? pas eddie kazkaip man gliucinasi, kad ir ten netoli misios su deze
    periferija
    Grigarasas 2009-01-11 21:49:15 (0)  
    ST-185 (GT-FOUR 2.0t) Vilnius-Panevėžys Žinučių forume: 270
    Na bet kokiu atveju deze nusipirkus reiktu paskersti ir persirinkti pakeiciant susidevejusias dalis jei nori ramiai vazineti. O kiokia garantija kad ta st 205 deze geram stovyje? :) Tokiom masinomis niekas graziai nevazineja tad tiketis kad deze bus ledine is masinos kuri prabegus 150000 km., kaip ir butu naivoka. Cia mano tokia nuomone.
    Birbirbir parašė:
    nu jabajuj radau nuo st205 nusiustu ten vietoj pas pazystamims o kitas kolega parvestu tai siuntimo kosminiu kainu isvengciau... o kad damusta buvo tai tikrai zinau nes prie akiu isrinkta ir buvo pasakyta kas kaip ir kad nera gera kondicija... o sheikhas ne kartu su mataru damuse? pas eddie kazkaip man gliucinasi, kad ir ten netoli misios su deze