Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    Ieskau: Zmogaus kuris galetu perinstaliuoti windows'us

    Kategorija: Paplepekim

    Autorius: kvakiz

    kvakiz 2009-04-01 16:23:02 (0)  
    Mazda mx5 Vilnius Žinučių forume: 1079
    windows 7 irgi labai patiko paciam tik viena beda radau ta kad pvz sumazinus rezoliucija ant kokio GRID'o tai sumazeja vaizdas per paty monitoriu ir nebezinau kaip ji istampyt tai tas dalykas erzina mane baisiai, o siaip spartumas tai nepalyginamas su xp
    Man patinka trys dalykai: Driftas ir Papai ;)
    Edgaras 2009-04-01 16:34:05 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 368
    no can do jei yra problemu su gridu :D :D :D
    It gets a little bit worse before it gets a little less better.
    Sbt 2009-04-01 18:58:15 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Sun City Žinučių forume: 52
    Rezoliucijai tvarkyt ir viska kas susije su vaizdu yra gera prog Powerstrip = )
    O man tai visai greitas ir XP jei SP2 ir dar kokia pamodinta versija.
    kvakiz 2009-04-02 04:04:49 (0)  
    Mazda mx5 Vilnius Žinučių forume: 1079
    visdelto pavyko mums su bad irasyti xp i mano graba :) dekoju jam uz pagalba taip
    Man patinka trys dalykai: Driftas ir Papai ;)
    TRIUMF 2009-04-02 09:35:08 (0)  
    ST-202 (GT 2.0) Kaunas Žinučių forume: 953
    Nu siaip kazkokiu dideliu bugu tai kaip ir nepastebejau. Buvo keletas programu, kurios nenorejo susiinstaliuot, bet yra geras compatability troubleshoot, tai duoda pasirinkt ant kuriu windowsu veike programa, dar uzdedi varna kad reik jai admino teisiu ir bingo - 90% programu susiinstaliuoja. Va gal vienas skype 3 nesusikisa, tik naujausia 4 versija, kuri man vis dar nelabai patinka. O daugiau - zaidimai veikia, programos veikia, luzt neluzineja, panasu i vista, bet geriau :)

    Sheikhas parašė:
    as noreciau pabandyt... O siaip kaip atsiliepimai, oficialiuose shaltiniuose rasho kad greitis super, o kaip is tikruju? kokie bugai?
    Sheikhas Klubo narys 2009-04-02 09:56:21 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6685
    beveik itikinai :)
    shazo Moderatorius 2009-04-02 09:58:27 (0)  
    Piktas moRderatorius >) Vilnius Žinučių forume: 1220
    Aš tai į savo paprastą notebook'ą susidėjau Mac OSX ir nebereik visokiais ten Windowsais naudotis :)
    BlackJack 2009-04-02 10:41:49 (0)  
    ST-182 (GTi 2.0) Klaipeda Žinučių forume: 95
    Nereikia jokiu driveriu eina sita dalyka per Bios isjungti, pasakyciau kaip bet ant visu gamintoju skiriasi sios funkcijos pavadinimas. Pas vienu SATA ENCHANTING, pas kitu S-ATA ENABLING, padarai disable ir nebereik driveriu kompas mato kieta diska be problemu. Dazniausiai kai ieini i Bios buna Config ar Configuracion skiltis ir joje buna funkcija SATA ar S-ATA ar Super ATA nu pas kiekviena kitaip ir ten reguluoji pamegink pakeisti DISABLE/COMPITABILITY nu irgi ivairiai uzseivink paziurek ar mato harda kai pradeda windowsas isirasyneti jei ka gali visada atgal atkeisti
    I reject yours reality and create my own!
    kvakiz 2009-04-02 11:31:39 (0)  
    Mazda mx5 Vilnius Žinučių forume: 1079
    BlackJack parašė:
    Nereikia jokiu driveriu eina sita dalyka per Bios isjungti, pasakyciau kaip bet ant visu gamintoju skiriasi sios funkcijos pavadinimas. Pas vienu SATA ENCHANTING, pas kitu S-ATA ENABLING, padarai disable ir nebereik driveriu kompas mato kieta diska be problemu. Dazniausiai kai ieini i Bios buna Config ar Configuracion skiltis ir joje buna funkcija SATA ar S-ATA ar Super ATA nu pas kiekviena kitaip ir ten reguluoji pamegink pakeisti DISABLE/COMPITABILITY nu irgi ivairiai uzseivink paziurek ar mato harda kai pradeda windowsas isirasyneti jei ka gali visada atgal atkeisti


    mes ta paty galvojome, bet biose nieko panasaus nera su sata susije..
    Man patinka trys dalykai: Driftas ir Papai ;)
    TRIUMF 2009-04-02 12:17:27 (0)  
    ST-202 (GT 2.0) Kaunas Žinučių forume: 953
    Siaip kiek pastebejau tokio navaroto turbut nelabai turi kompai pritaikyti vistai. Va kur buvo kompai skirti xp bet su lipucke vista ready, tai ten tokiu bedu nebuvo..