Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas




Šiuo metu prisijungę vartotojai


    Dėmėsio! Paskutinė žinutė šioje temoje yra virš mėnesio senumo! Prieš atsakydami į temą dar kartą pagalvokite.

    7gen celica 00'-04'm vs hyunday coupe 02'-05'm

    Kategorija: Celica 7 karta

    Autorius: Toxis

    (Simas) 2007-07-25 15:13:18 (0)  
    ZZT-230 (GT 1.8) Vilnius Žinučių forume: 930
    taip
    Atidaryti naujame lange
    G3D45 2007-07-25 15:44:04 (0)  
    Celica GT SS (ST202) Vilnius Žinučių forume: 305
    Hyundai ne tik, kad nelaiko vertės, bet ir nauji (Coupe) pigesni buvo/yra nei Celica savo laiku.

    Kai pirmą kartą parodė Hyundai Coupe, buvo šaipomasi iš nevykusio bandymo kopijuoti kai kuriuos Ferrari 456 akcentus... (ypač šoninės linijos). Taip pat labai abejoju dėl stovėsenos: manau, Celica - vieni vartai. Hyundai trūksta ir kryptingumo, ir sukibimo jausmo ratams... Asmeniškai man, tikrai nepatiko Coupe valdymas, o ir variklių charakteristkos tokios low end...
    Toyota Celica GT Superstrut (ST202) (sold...)
    BMW 328i Sportliche Fahrwerksabstimmung (E46)
    Toxis 2007-07-25 16:30:25 (0)  
    Vilnius Žinučių forume: 5
    na, turbut jei toi pati klausima parshychiau hyunday klube ishgirschiuau shiek tiek kitus atsiliepimus (i klausima kas geresnis:) , bet chia yra "na fkus i cvet tovarishchia net":)
    anyway, dekui labai uzh informacija, kai dar labiau priartes pirkimo laikas (planuojam kazhkur spalilapkriti, ir jei dar kils durnu klausimu, dar trukdysiu ;)


    dekui labai
    shazo Moderatorius 2007-07-25 16:32:56 (0)  
    Piktas moRderatorius >) Vilnius Žinučių forume: 1220
    Neužtaikyk netyčia ant tokios plikos basos, kaip mano, jei Celica jamsi .))
    hedo 2007-07-25 16:47:08 (0)  
    ZZT-230 (GT 1.8) Vatikanas Žinučių forume: 1313
    OT:

    Toxis raše:
    - Kaip su vieta gale? ar ji tik del grozhio? ar imanoma pora snukiu sukisht (su zhmona neesam aukshti, nevazhinejam "pa maximumu atsitrauke atgal"... druzhiko mr2 tilpau, net vos vos i prieki norejosi truktelt:)


    kokiam cia mr'e i gala sutilpai? :D :D

    tai yra mano nuomone, kuri gali nesutapti su Jusu nuomone. As tikrai jos nepersu ir neprasau ja aklai vadovautis. Darykite ka norite ir kaip norite! Copyright by milZinas©2006
    Julius 2007-07-25 16:50:06 (0)  
    Subaru Legacy Kaunas Žinučių forume: 1327
    norejau ir as toki klausima uzduot, bet damasciau, kad jis priekine sedyne ne iki galo atsitraukes vaziavo
    [OO==[][]==OO]
    tomykas 2007-07-25 17:06:04 (0)  
      Žinučių forume: 1748
    G3D45 raše:
    Hyundai ne tik, kad nelaiko vertės, bet ir nauji (Coupe) pigesni buvo/yra nei Celica savo laiku.

    Kai pirmą kartą parodė Hyundai Coupe, buvo šaipomasi iš nevykusio bandymo kopijuoti kai kuriuos Ferrari 456 akcentus... (ypač šoninės linijos). Taip pat labai abejoju dėl stovėsenos: manau, Celica - vieni vartai. Hyundai trūksta ir kryptingumo, ir sukibimo jausmo ratams... Asmeniškai man, tikrai nepatiko Coupe valdymas, o ir variklių charakteristkos tokios low end...

    tiburonas uz celica yra minkstesne aplamai masina. po tiburono i celika atsisedus tai kaip ant taburetes :)

    shazo raše:
    Neužtaikyk netyčia ant tokios plikos basos, kaip mano, jei Celica jamsi .))

    nera tokiu tiburonu :)
    EX '91 Celica GT-i
    Sheikhas Klubo narys 2007-07-26 08:17:35 (0)  
    ST-185 (Carlos Sainz 2.0t) Ignalina Žinučių forume: 6686
    tomykas raše:
    tiburonas uz celica yra minkstesne aplamai masina. po tiburono i celika atsisedus tai kaip ant taburetes :)

    cia mes apie ka? apie sedyne ar apie pakaba :)
    PS.as dabar net mieste vazineju ant max sukietintu koni su zemintom sport spyruoklem... ir kazkaip dar minkshtoka :D
    zycha Klubo narysModeratorius 2007-07-26 08:29:45 (0)  
    ZZT-231 (GT-S 1.8) Vilnius Žinučių forume: 5988
    tomykas raše:
    tiburonas uz celica yra minkstesne aplamai masina. po tiburono i celika atsisedus tai kaip ant taburetes :)

    .. ir tuo dziaugiuosi. O man ir stock buvo per minksta todel susidejau reguliuojamus ammo ir uzkietinau. va dabar jauciu masina geriau. Stock 7gen per minksta man.
    Zinoma.. jei 7gen perkama kaip blondinei vazineti.. tai reikia kaip minksciau kad butu :D .. juk cia komforto automobilis :D :D
    O seip... del Tiburono, tai labai nuvilia stock variklis. 2.7L ir tik tiek galios! As tikeciau na bant jau kokiu 200-230ag is tokios kubaturos... gal nebent variklis turi labai dideli potenciala galios kelimui?
    eddie_gt4 2007-07-26 09:38:54 (0)  
    ex: ST185 MY'90, now: ST205 MY'96 Vilnius Žinučių forume: 3445
    tomykas raše: tiburonas uz celica yra minkstesne aplamai masina. po tiburono i celika atsisedus tai kaip ant taburetes :)

    na taip, tikros sportiskos masinos ir buna kietos :D

    zycha raše: del Tiburono, tai labai nuvilia stock variklis. 2.7L ir tik tiek galios! As tikeciau na bant jau kokiu 200-230ag is tokios kubaturos... gal nebent variklis turi labai dideli potenciala galios kelimui?


    pasikartosiu: gal man ir prisisapnavo (bo dabar niekur nerandu tam patvirtinimo), bet man regis Hiundajaus G6BA (aka 2.7 D - tiesiog toks kodas, D niekaip nesusije su dyzeliu :D ) variklis yra ne kas kita, kaip siek tiek patobulintas senasis Hondos C27A agregatas

    btw, Kia irgi naudoja ta pati G6BA motora, kas lyg ir patvirtintu tai, kad tai galetu buti nupirkta is Hondos "technologija" :P

    p.s.
    Sheikhas raše: PS.as dabar net mieste vazineju ant max sukietintu koni su zemintom sport spyruoklem... ir kazkaip dar minkshtoka :D

    nezinau, man vazinejimui po miesta ir greitkeliais ST185 stock'ine pakaba yra pats tas (neblogas kompromisas tarp sportiskumo ir komforto), bet kokiam slalome ar ziede tai jo, vienareiksmiskai reiktu kietesnes pakabos
    stock'in'fanas © by Sheikhas
    fleimmeisteris © by hedo