Kitas dizainas >
Mūsų draugai :
Gmail paštasAtidaryti naujame lange
BMW E46Atidaryti naujame lange

Prisijungimas
Šiuo metu prisijungę vartotojai


  Naujienos

  Techniniai duomenys

  Toyota Celica-Celica Supra istorija

  • GT2000

   Gal kaikam "Toyota Celica Supra" pavadinimas gali pasirodyti keistokas, bet kaip pamatysime iš istorijos, šie du Toyota modeliai buvo gana glaudžiai susiję. Bet apie viską nuo pradžių...
  • Celica 1 karta

   1970 metais dienos šviesą išvydo pirmoji Toyota Celica (tiesa, tam tikrą laiką Japonijos rinkai skirtos Celica buvo pardavinėjamos su 2000GT prekiniu ženklu). Kėbulo dizainas buvo tikrai revoliucinis ir suteikė mašinai išskirtinumo.
  • Celica 2 karta

   Prabėgus dar porai metų 1978 Toyota inžinieriai nusprendė, kad Celica serijai reikia kiek didesnių pakeitimų ir išleido antros kartos Toyota Celica. Kėbulo formos buvo visiškai atnaujintos. 2 gen. Celica, kaip ir pirmoji, susilaukia pasaulinio pripažinimo.
  • Celica 3 karta

   Celica serija sulaukia daug pakeitimų. Labiausiai pastebimas vizualinis pakeitimas – „išlendancios“ lempos. Taip pat kėbulo formos įgavo kampuotumo ir agresyvumo.
  • Celica 4 karta

   1986 metai – kardinalių pakeitimų Toyota Celica serijoje metai. Pirmiausia, Supra modifikacija atskiriama nuo Celica serijos ir išleidžiama kaip atskiras modelis: Toyota Supra. Ketvirtos kartos Celica perkuriama iš naujo ir tampa priekiniais ratais varomu modeliu.
  • Celica 5 karta

   Nuo to laiko, kai nuo konvejerio nuriedėjo pirmoji Toyota Celica prabėgo 20 metų. Nuo pat pradžios serija turėjo stulbinantį pasisekimą, bet Toyota inžinieriai ant laurų neužmigo...
  • Celica 6 karta

   1994 metai - tęsiant tradicijas ateina laikas atnaujinti Celica seriją. Toyota inžinieriai šįkart nusitaikė į kiek prabangesnį kupė segmentą.
  • Celica 7 karta

   Toyota inžinieriai pasiryžo nuo pagrindų perkurti savo kūrinį. Išvaizda pakeičiama kardinaliai, vėl orientuojamasi į jaunesnių žmonių poreikius, dizainas dvelkia jaunatviškumu ir tiosiog rekia: "Štai tikroji galia".